Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 9. spoiler! Snoke?

Star Wars 9. spoiler! Snoke?

Figyelt kérdés

SPOILER

Az ugye kiderült hogy Snoke Palpatine "műve" volt, de az nekem nem tiszta hogy akkor Snoke most egy hús-vér, ténylegesen létező, erőérzékeny egyed volt, vagy pedig csak egy illúzió, egy báb, akinek a fizikai megnyilvánulásait is Palpatine kreálta "távirányítással"?



2020. jan. 9. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Snoke egy létező egyed volt, fiziksilag egy önálló entitás, aki valószínűleg feltétel nélkül engedelmeskedett Palpatine parancsainak.
2020. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, bevallom erre a verzióra számítottam kevésbé. És amúgy neki az ereje, hatalmas is valós volt? Tehát mikor pl.odasózott Kylonak erővillámmal, vagy lebegtette Reyt, vagy összekapcsolta őket fejben, akkor azt is ő csinálta, vagy azokat mind Palpatine intézte a háttérből, és Snoke csak egy ilyen kirakat ember volt, aki nagy hatalmúnak tűnt, de amúgy egy senki volt?
2020. jan. 10. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Az összekapcsolást szerintem Palpatine csinálta. A többi dolgot Snoke, de igazából azok nem voltak olyan hű de nagy mutatványok. Szerintem valahol Dooku szintjén lehetett Snoke ereje.
2020. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, ebben van logika. Köszönöm a válaszaidat!
2020. jan. 10. 13:18
 5/6 KönyvmolyUraság ***** válasza:
Ò csak egy test. A hangját, mozdulatait, érzéseit stb: Palpatine irányította. Ha Palpatine nem csinál semmit akkor Snoke olyan mint egy halott. Ő csak egy test.
ápr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Ez baromság. Snoke egy klón Palpatine módosított genetikai anyagából. Ugyanolyan hús-vér élőlény, mint bármelyik klón, nem csak egy test.


(Mint ahogy azt már egy kérdésnél is leírtam neked...)

ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!