Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars IX. -Ezt mégis hogy...

Star Wars IX. -Ezt mégis hogy gondolták? (-SPOILER-veszély)

Figyelt kérdés

Ha nem láttad még, ne olvass tovább!!!


Na szóval, hogy térhetett fizikailag vissza Palpatine? Azt vártam, hogy max egy szellem lesz. Túlélte a zuhanást, aztán elkötött egy TIE-vadászt, vagy mi? Vagy az egy klón-test lenne?

És akkor Anakin önfeláldozása a Jedi Visszatérben hiába való volt, és nem is ő a kiválasztott?

És akkor most lehet megint 20 év múlva újra visszatér Palpi? Ennek mi értelme?



2019. dec. 22. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Az az értelme, hogy vedd meg a jegyet és hozzá a popcornt, aztán kussolj be és vedd meg a boltban a star warsos figurákat, plüssöket, könyveket, buttplugot meg anyámkínját is.
2019. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Én se értem. Meg az uralkodó szerintem aszexualis. Így nem értem hogy lehetett neki gyereke.
2019. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Elfogadhatatlan (és logikátlan), hogy Anakin önfeláldozását meggyalázták.(a kedvenc jelenetem az összes film közül)


Ez még, akkor is az lenne, ha egyébként 10/10-es film lenne a 9. rész(nem az).


Ha nem sikerül új jó filmet készíteni, legalább a régieket ne szarják el. Remélem mikor legközelebb látom a Jedi visszatért, akkor nem ez fog eszembe jutni róla..

2019. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

"Darth Plagueis was a Dark Lord of the Sith, so powerful and so wise he could use the Force to influence the midi-chlorians to create life. ... He had such a knowledge of the dark side that he could even keep the ones he cared about from dying."

"ANAKIN: He could actually save people from death?"

"PALPATINE: The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural."


->Palpatine a IX. részben megismételi ezt az utolsó sort, arra utalva, hogy a Darth Plagueistől szerzett tudásával tudott visszatérni.


Engem az zavar, hogy nem zárták le a további visszatérés esélyét. Lehetett volna valami olyat, hogy "de ha ezzel az X módszerrel ölik meg, akkor nem tud visszatérni". Mert így elvileg bármilyen nagy erejű erő használót visszahozhatnak amikor csak kedvük van, az meg nem jó.

2019. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Dragon Ball effektus. Semmi súlya a halálnak, ha bárki feltámadhat..
2019. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Utaltak a filmben a klónozásra, így igen a valószínű hogy klón test, persze némi Sith mágiával megfűszerezve gondolom.


Anakin meghozta a döntését, feláldozta magát, hogy megmentse a fiát és végül Jediként halt meg. Ez nem változott meg az új filmtől.


Igen ugyan oda jukadtunk ki, ahol a Jedi visszatér után is voltunk. Sajnos elég töketlen lett a film és a történetmesélés helyett a nézők kiszolgálását választották, gyakorlatilag értelmetlenné téve az új trilógia létjogosultságát.

2019. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

A filmben világosan elhangzik, hogy MEGHALT a Jedi visszatér végén, SAJÁT MAGA KÖZLI EZT Kylo-val. Így aki azt mondja, hogy meggyalázták Anakin önfeláldozását, annak egész egyszerűen nincs igaza. Az önfeláldozása egyébként is elsősorban a szeretett fia megmentéséről szólt, amin ez a film az égvilágon semmit sem változtatott.


A Képes útmutatóból szerzett infók alapján a teóriám a következő: Palpatine szellemét (az összes eddigi Sith szellemével együtt) a követői belepakolták egy klóntestbe valamilye ismeretlen Sith rituáléval, aminek az eredménye a filmben látható lepukkant entitás lett. Gyakorlatilag egy élőhalottnak néz ki. Az is elég egyértelmű a filmből, hogy Exegolt képtelen elhagyni, végig rá van kötve valamilyen cuccra, ami mozgatja őt.


Az sajnos nincs a filmben tisztázva, hogy a mostani halála mennyire volt végleges.


Amúgy a 6-ossal nagyon egyetértek... töketlen lett a film. Ebbe a filmbe gyakorlatilag minden hülyeséget belepakolt Abrams, amiért a TLJ utálói picsogtak 2 éven keresztül... ÉÉÉS ez sem tetszik nekik! :DDDDD

2019. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha klón test lenne, akkor nem nézne ki úgy, mint egy zombi. Szerintem egyértelműen Palpatine szelleme készítette magának a sötét oldal segítségével ezt a testet, a sith követők segítségével. Vagy a sith követők egy rituáléval. Azért ilyen. Ha egy klón lenne, akkor egy fess fiatalember lett volna, nem egy zombi.
2019. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

"A filmben világosan elhangzik, hogy MEGHALT a Jedi visszatér végén, SAJÁT MAGA KÖZLI EZT Kylo-val. Így aki azt mondja, hogy meggyalázták Anakin önfeláldozását, annak egész egyszerűen nincs igaza. "


Hiába halt meg, ha egyszer utána feltámadt.

2019. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy 100%-ban egyetértek a 7-essel abban, hogy a Disney túlságosan mélyen próbál benyalni a TLJ-gyűlölő szélsőségeseknek.

Colin Trevorrow és Lord&Miller kirúgása, helyettük JJ és Ron Howard rendezői székbe ültetése azért történtek, mert a Disney megijedt, hogy ha túl nagy szabadságot és egyéniséget enged meg a rendezőinek, akkor majd az emberek megharagszanak. Ami igaz is bizonyos mértékig, de ezt egyszerűen el kellett volna fogadni. Aki nem néz meg egy Star Wars filmet, mert túl egyedi, az meg is érdemli. És nincsenek sokan az ilyen retardok, mint amilyen hangosak.

Azt mondják, nem volt terv az új filmekre. De volt. Az volt a terv, hogy mivel úgyis sikeresek lesznek a filmek, hagyják a fiatal és érdekes indie rendezőket kísérletezni az IP-vel. Rian Johnson, Colin Trevorrow, Lord&Miller. Fiatalok, merészek, egyediek. Aztán akkora volt a felháborodás, hogy egy vállalat furává akarja tenni a Star Warst, hogy visszafejlődtünk az elemi szintre. Nem kellett a fura Star Wars, ami Kathleen Kennedy víziója volt, kaptok helyette uncsi Star Warst.

Csak az a baj, hogy nekem tetszett a fura Star Wars, de én is az uncsi Star Warst kapom, mert nem zaklattam elég embert Twitteren, hogy ráijesszek a Disney-re...

2019. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!