Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben kell megnézn...

Milyen sorrendben kell megnézni a Pókember filmeket?

Figyelt kérdés

Ugye többen is játszották Pókembert. Most Tom Holland.

Viszont egy részt sem láttam egyikből sem.


Melyikkel ajánlanátok kezdeni? Vagy hány timeline van tulajdonképpen?



2019. júl. 9. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nem leszek ezzel népszerű de a Tom Holland filmeket már nem is néztem meg. Nagyon unalmas, hogy lecserélik pókicát és teljesen elölről kezdik az eredettörténetet. Ha ugyanaz a színész játssza csak akkor van összefüggés a pókember filmek közt.
2019. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek az elsővel.

Nyár elején megnéztem az eddig kijött pókember filmeket. Nosztalgia és kíváncsiság miatt.

Az "eredetit" kiskoromban nagyon szerettem, de újranézve már nem találtam annyira szórakoztatóbak.

A 2009 körüli kettőt, amelyben Emma Stone szerepel pocséknak és elcsépeltnek találtam.

A Tom Hollandosok viszont tetszenek nagyon.

Az Into the Spider-verse brutál jó volt :D


Szerintem megjelenés dátuma szerint nézd.

2019. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

Ebben a sorrendben:


Spider Man (1977-es film, az első és sokak szerint a legjobb, a képregényhez leghűbb feldolgozás. Pont olyan, mint a képregényekben, a ruha, a mozdulatok, Pete ruhája stb... Minden Marvel rajongó ismeri és látta, gondolom már te is.)


Spider Man Striks Back - kicsit rosszabb, mint a trilógia első része, de bőven nézhető.


Spider-Man: The Dragon's Challenge - a klasszikus trilógia befejező darabja, sokan szeretik, köztük nekem is a kedvencem.


A lényeg, hogy ha ezt a trilógiát nem láttad, akkor semmit sem láttál a pókemberből és a Marvel életérzést nem élted át!



Ugye ez volt a Marvel aranykor, Hulk, Dr. Strange, Amerika kapitány 1-2, Pókember filmek jöttek sorra, Hulk-ot a legendás Lou Ferrigno játszotta!!! Aztán ott volt a 3 Dev Adam és az Exo-man is. Szóval a phase 0, a kezdő Marvel széria is nagyon erősen nyitott, de gondolom ezeket láttad, szóval nem is írok róluk többet.



Én igazából a többit hagynám a helyedben a francba, közük sincs a képregényekhez, főleg a Tom Hollandos filmeknek, a Sam Raimi féle, még úgy, ahogy elmegy, mondjuk az, hogy Gwen Stacy-t kicserélték Mary Jane-re az kiverte sok igazi rajongónál a biztosítékot és onnantól hagyták is a francba a pók filmeket.

2019. júl. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a toby maguires pókember tetszett a legjobban1-2 része a második mai napig favorit nálam harmadik nem igazán sikerült jól. A z Andrew garfieldos verzió is jó volt de ez a tom hollandos elég lapos
2019. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első 3 Pókember film az Ultimate Spiderman-t dolgozza fel nemigaz? Az Andrew Garfield- féle 2 rész a The amazing spiderman-t es a Tom Holland féle pedig.. Hát azt nem tudom :D viszont tudjuk melyik filmben miért Gwen es miért MJ a szerelme.
2020. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!