Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Milyen sorrendben kell megnézni a Pókember filmeket?

Ugye többen is játszották Pókembert. Most Tom Holland.

Viszont egy részt sem láttam egyikből sem.

Melyikkel ajánlanátok kezdeni? Vagy hány timeline van tulajdonképpen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Pókember, Marvel, Tom Holland, film, mozi, Venom, Spiderman

júl. 9. 23:20  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet nem leszek ezzel népszerű de a Tom Holland filmeket már nem is néztem meg. Nagyon unalmas, hogy lecserélik pókicát és teljesen elölről kezdik az eredettörténetet. Ha ugyanaz a színész játssza csak akkor van összefüggés a pókember filmek közt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 9. 23:50 Privát üzenet

Egyetértek az elsővel.

Nyár elején megnéztem az eddig kijött pókember filmeket. Nosztalgia és kíváncsiság miatt.

Az "eredetit" kiskoromban nagyon szerettem, de újranézve már nem találtam annyira szórakoztatóbak.

A 2009 körüli kettőt, amelyben Emma Stone szerepel pocséknak és elcsépeltnek találtam.

A Tom Hollandosok viszont tetszenek nagyon.

Az Into the Spider-verse brutál jó volt :D

Szerintem megjelenés dátuma szerint nézd.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 10. 00:45 Privát üzenet

Ebben a sorrendben:

Spider Man (1977-es film, az első és sokak szerint a legjobb, a képregényhez leghűbb feldolgozás. Pont olyan, mint a képregényekben, a ruha, a mozdulatok, Pete ruhája stb... Minden Marvel rajongó ismeri és látta, gondolom már te is.)

Spider Man Striks Back - kicsit rosszabb, mint a trilógia első része, de bőven nézhető.

Spider-Man: The Dragon's Challenge - a klasszikus trilógia befejező darabja, sokan szeretik, köztük nekem is a kedvencem.

A lényeg, hogy ha ezt a trilógiát nem láttad, akkor semmit sem láttál a pókemberből és a Marvel életérzést nem élted át!

Ugye ez volt a Marvel aranykor, Hulk, Dr. Strange, Amerika kapitány 1-2, Pókember filmek jöttek sorra, Hulk-ot a legendás Lou Ferrigno játszotta!!! Aztán ott volt a 3 Dev Adam és az Exo-man is. Szóval a phase 0, a kezdő Marvel széria is nagyon erősen nyitott, de gondolom ezeket láttad, szóval nem is írok róluk többet.

Én igazából a többit hagynám a helyedben a francba, közük sincs a képregényekhez, főleg a Tom Hollandos filmeknek, a Sam Raimi féle, még úgy, ahogy elmegy, mondjuk az, hogy Gwen Stacy-t kicserélték Mary Jane-re az kiverte sok igazi rajongónál a biztosítékot és onnantól hagyták is a francba a pók filmeket.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 10. 05:31 Privát üzenet
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Nekem a toby maguires pókember tetszett a legjobban1-2 része a második mai napig favorit nálam harmadik nem igazán sikerült jól. A z Andrew garfieldos verzió is jó volt de ez a tom hollandos elég lapos

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 10. 09:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pókembernek hogy megy a háló lövése?
A Pókember: Idegenbent meg lehet nézni úgy ha az ember nem látta a Végjátékot és a Marvel kapitányt?
Milyen sorrendben vannak a Fate című anime "részletei"?
Pókember hazatérés?
A bosszúállók filmeket hogy érdemes megnézni? Milyen sorrendben?
Milyen sorrendben nézzem meg a marvel filmeket?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!