Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Képtelen voltam megnézni a...

Képtelen voltam megnézni a Marvel filmeket. Van más is aki egyet sem látott?

Figyelt kérdés

Filmőrült vagyok, de soha nem szántam rá magam hogy megnézzem őket. A Vasember 1 egyszer ment a tvben de 20 perc után átkapcsoltam. Barátnőm látta a Thor 1-et de azt mondja unalmas film.

Nem értem a nagy hypeot a filmek körül. Több barátom is azt mondja hogy kultúrális jelentőségű filmekről maradok le ha nem nézem meg őket. Azt mondják ezek alapján fogják majd a jövőben a mostani korunkat visszanézni, nem pedig a Clint Eastwood rendezte meg Oscar jelölt filmek szerint amiket én szeretek. Azt állítják hogy a saját koromból maradok ki, mint egy nyugdíjas. Mert a filmek amiket nézek (sok francia dráma-vígjáték, amerikai művészfilmek) azok mind a múlthoz tartoznak.

Amúgy 30 éves vagyok, de annyira megy ez a Marvel dolog, hogy a 35 éves sógorom is hirtelen a megszállottjává vált pedig előtte soha nem is nézett filmeket, de tényleg semmit (még tvje se volt soha, olyan vallásuk volt)! Még azt se tudta ki az a Brad Pitt (van ilyen?) de most már Marveles pólóban jár. Azt mondja halad a korral, most már elkezdte nézni a Star Wars-t is (az újakat :D)

Tényleg annyi mindenről lemaradok?


2020. jan. 13. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, hogy vannak így sokan. Én ugyan 4 MCU filmet is láttam, de egyik sem volt rám nagy hatással, és nem érzem azt, hogy meg kéne ismernem a többit, azt pedig különösen nem, hogy bármiből is kimaradnék.


Nagyrészt egyébként régi filmeket nézek, akár a 20-as évekig visszamenőleg, idén tervezem pótolni a nevesebb francia és olasz rendezők munkáit, illetve még januárban folytatni szeretném Jim Jarmusch munkásságának a pótlását. Szóval rólam is el lehetne mondani mindazt, amit rád mondtak, de nem zavar. Mindenkit más érdekel, senki nem lesz több vagy kevesebb azért, mert szereti a Marvel filmeket vagy nem. Hozzátenném, hogy én még csak 23 vagyok.

2020. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én hármat láttam. Ugyanaz a történet, ugyanazok a poénok stb. Ezeket a filmeket fröccsöntve gyártják a nagyközönségnek. Ha egyet láttál, akkor már láttad az összeset.
2020. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Én se szeretem, nem izgalmas, sokan vagyunk ne érezd egyedinek magad emiatt.
2020. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

70 éves nagyanyám sem évezi.

Nem vagy egyedül.

2020. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
*élvezi*
2020. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem inkább az a különös, hogy van aki élvezi. Már olyan sincs, akivel mozizhatok, mert állandóan ezeket akarják nézni, ha mennénk (és Star warst) és engem egyik sem érdekel. A Galaxis őrzői után fogadtam meg, hogy egyetlen egyet sem fogok megint végigszenvedni senki kedvéért, de sajnos rengeteg agysejtem veszett oda a csatában, míg ezt a döntést meghoztam. :/
2020. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én művészfilmeket nézek anyósékkal.

Járj filmklubba, ha olyan társaságot akarsz, akik értenek a filmekhez és nincsenek a barátaid között.

2020. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Én a Star Wars-al s a Star Trek-el vagyok így. Túl sok film van, így még mindig annyival maradtam, amit gyerekkoromban láttam össze-vissza. :D 16-17 évesen elhatároztam, hogy kronológiailag végre végignézem, de másfél filmig jutottam... (csak a Star Wars-al, a másikat el se kezdtem)


Az MCU-t én úgy magában szeretem, de én se láttam minden filmet (meg pl a Thor-t is sokszor előrébb vittem). Egy idő után tényleg unalmas s kiszámítható az egész.


18L

2020. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Annyi negatív gondolat. Mi az, ami tetszik nektek? Van ilyen?
2020. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

#9 Hagyd, összegyűltek a filmgyűlölők kibeszélni a fájdalmaikat. Nekik biztos az a szórakoztató film amiben egy szerb asszony 90 percen át beszél a macskájához a szerelmi bánatáról.

Kell ilyen is. De szerintem a bevételi adatok önmagukért beszélnek.

2020. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!