Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki végignézte a Könnyű,...

Valaki végignézte a Könnyű, mint a pehely c. sorozatot?

Figyelt kérdés
vélemény?

#sorozat #konnyu mint a pehely
2020. jan. 15. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még anno pár hónapja végignéztem, szóval nem friss az élmény, de na... Egy sorozatnak elment, de nem lett a kedvencem. A szereplőket nem igazán bírtam. Maga a történet amúgy nem is lenne rossz, de számomra a szereplők tökre irritálóak voltak. De szerintem megéri belenézni, mert amúgy nem mondanám rossznak.
2020. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus tini thriller, a jobbik fajtából. Szerintem érdemes megnézni, főleg, hogy nem 45 hanem csak 20-24 percesek a részek, így sokkal pörgősebb és könnyebben veszed rá magad a következő részre amíg észre nem veszed, hogy elfogytak. Nyilván vannak gyermekbetegségei és a szereplők is néha idegesítőek, de ez nem a színészek hibája, szimplán ilyenek a naiv fiatalok. A színészekre nem lehet panasz, egy két kivétellel nem igazán ismertek. McKennát játszó Liana Liberato szerintem tehetséges.
2020. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!