Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni ezt az Animet?

Érdemes elkezdeni ezt az Animet?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam hogy azt az Animet amiben Ichigo van, nem fejeztek be, így is van értelme elkezdeni?
2020. jan. 18. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A főhőst mindíg elverik aztán a semmiből kap egy erőt és legyőzi azt aki ellen semmi esélye sem volt. Na megkíméltelek több napnyi szenvedéstől
2020. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja első, de ha mégis elkezdenéd max mangában befejezed, ugyanis úgy be van fejezve az anime ☺️
2020. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Bleach-re gondolsz? Hát ha nagyon akarod, a fillérek (töltelék rész ami nem mozdítja előre a történetet) nélkül kezdhetsz egy próbát.


Önismétlő az egész sorozat... és ahogy vége lett a mangának pff inkább nem részletezném. Voltak emlékezetes pillanatok, de összeségében nem vagyok oda ezért az animéért.

2020. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Bleach-el az a baj, hogy egy idő után unalmas. 4.-ben kezdtem el, most 12.-es vagyok de még most se fejeztem be. :D
2020. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!