Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Insatiabl...

Mi a véleményetek az Insatiable című sorozatról? (A telhetlen magyarul)

Figyelt kérdés
Én már a második évadnál járok, és bevallom nekem tetszik. Szimpatikus a főhősnő nekem. Egyáltalán nem olyan mint amire számítottam inkább sokkal jobb. Még tanultam is belőle. Szeretem nézni.

2020. jan. 18. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én imádtam mindkét évadot. Oké, lehet, hogy nem mindennapi sorozat, de szórakoztató, és ki gondolta volna az első évad elején, hogy ez lesz belőle. :D Szerintem remek, örülök, hogy anno rátaláltam.
2020. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is ugyanez a véleményem, szuper sorozat, csak kár hogy kevés helyen van fent magyarul, úgy kell levadászni, főleg a második évadot.
2020. jan. 19. 21:32
 3/7 rawrxd válasza:
sziasztok! ti hol találtátok meg magyar felirattal? én is kerestem, de nem jutottam semmire.
2020. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Netflix💁‍♀️
2020. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én magyar szinkronal néztem,láttam mindkét évadot már várom a 3-évadot, Debby szerintem tök szép benne, csajos kis sorozat,szépségversenyek stb,de kózben izgalmas is,sokszor szüreális helyzetek miatt vicces.

Közben komoly témákat dolgoz fel mint evés zavar,önutálat,külső alapján való itélkezés, valahol betiltották a sorozatot miszerint az a mondanivalója hogy "amig kövér voltam egy senki voltam,de miután lefogytam enyém a világ" részben sajnos igazat kell adnom biztos sok tulsulyos lány cserélne vékony társaival de ugyanakor ott van az is hogy hiába fogyott le ő belül még mindig kövérnek érzi magát és kevesebbnek,szóval amíg belül nem vagy rendben lehetsz instenő nem fogod magad jól érezni.

2020. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, nekem az első évad és a második évad eleje tetszett a leginkább, mert már a végén elég betegek lettek a dolgok. Ami nagyon idegesített a 2 évadban, hogy Patty már nem nagyon bírt uralkodni magán.
2020. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem ez a kaja/kövérség dolog eléggé megérintett. Épp ettem a nezése közben es utana egy órán át voltam a wcben h meghánytassam e magam vagy se , de aztán elsírtam magam mert kövérnek éreztem magam és nem tudtam megtenni..
2021. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!