Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 500 nap nyár című filmnek...

Az 500 nap nyár című filmnek mi az üzenete?

Figyelt kérdés

De komolyan. Mert megnéztem, a zene, a helyszínek, az operatőri munka, az egész hangulat nagyon-nagyon tetszett. A szereplők is, de maga a mondanivaló kérdés nekem.

Adott két fiatal, akik tök jól érzik magukat együtt, olyan, mintha boldogok lennének, és aztán kiderül, hogy a csajszi hirtelen megismer egy NEM TUDJUK KIT, és feleségül megy hozzá...


Ez érthetetlen nekem. Vagy ez arról szól, hogy a fiatalság, játék, bolondság, az egy dolog, de házasodni nem ilyen alapon fogunk?


Ha valaki beszélgetne velem erről, bírnám.


2020. febr. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen láttam már és lehet hülyeség, de nekem az jött le belőle hogy vannak emberek ( a fiú) akik minden áron meg akarnak hódítani valakit, annyira szerelmesek belé hogy észre sem veszik milyen igazábol. Végig úgy látja a lányt hogy ő a tökéletes ember neki. Nem figyel arra amikor megbántja, amikor hazudik neki. Egyszerűen biztos benne hogy ő nem hibázik, aztán rájön hogy igen. Akkor pedig elmúlik a varázs.

Szóval hogy olyan emberekbe tudunk szerelmesek lenni, akik igazábol nem is törődnek velünk, de nem vesszük észre.

Van egy visszajátszás a végén arrol hogy milyen volt igazábol vele a csaj.

2020. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Én már régen láttam, de nekem az maradt meg, hogy a fiú nem figyelt oda a lány igényeire pedig a lány adta a jeleket. És nem lépett szintet a kapcsolatban a fiú, csak úgy elvolt. A nő persze komolyabbat akart volna, és amikor lett olyan aki elvegye, akkor lelépett.
2021. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lány egy picsa, csak játszik a csávóval. Valószínűleg a filmet hasonló események hatására írták. Egy zseniális film, valószerű mégis izgalmas. Az üzenete szerintem az, hogy sokszor azért csalódunk a valóságban, mert elképzeljük a lehetetlent. De amit a narrátor mond a végén, hogy a napok töbségében nem történik semmi olyan, ami befolyásolja az életünket, az engem megfogott. Ez is egy fajta üzenet. A filmekben több üzenet van elrejtve, hogy mindenki az találja meg, amiben hihet.
2021. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy a nõk is háromdimenziós, emberi lények, akik nem azért vannak, hogy megmentsék a férfit.

A fõszereplõnek életkezdeti válsága volt, mert nem szerette a munkáját és otthagyta az egyetemet és ezt a párkapcsolattal akarta kompenzálni. Nem figyelt a nõre, hogy neki is vannak problémái, neki is van élete.

Tom a végén felnõtt, állást váltott, lediplomázott, megbocsátott a lánynak, mert dobta, és kiegyensúlyozott, elégedett emberként kezdett randizni

A tanulság az, hogy a boldogságodért te felelsz és nem várhatod el egy harmadik féltõl hogy kihúzzon a trutyiból.

2022. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!