Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Attack on Titan! Ebben az...

Attack on Titan! Ebben az anime rajongó táborba tényleg olyan agresszívak az emberek?

Figyelt kérdés
Én nagyjából egy éve vagyok ebbe a rajongó táborba és azt vettem észre, hogy az emberek nagyon agresszívak tudnak lenni. FŐLEG, ha egy shipről (mikor azt akarjuk, hogy két nem létező vagy létező ember összejöjjön) van szó. Én például nagyon szeretem az Ererit/Rirent (Eren x Levi) és csináltam Instagramon egy oldalt. Vannak, akik nagyon kedvesek és aranyosak, de vannak akik már hónapok óta zaklatnak és azt mondják, hogy a börtönbe fognak tenni, mert én szeretem az Ererit. És mivel egyesek úgy tártják, hogy ez pedofília meg bántalmazó kapcsolat, jól belém kötnek. Szóval, tényleg ilyen agresszívak?

2020. febr. 9. 07:14
 1/10 October15 ***** válasza:
74%

Nem emlékszek a szereplők pontos életkorára de mindkettő bőséggel beleegyezési korhatár fölött van nem? :D [Már a magyar jog szerint.] Akkor mégis hogy a büdös életbe lenne pedo? Nem inkább a Yaoi részével lesz itt a gond? :D


Amúgy az összes ilyen "kretén" hype shonen rajongótáborában akadnak ilyen retardáltak.

Tudod hogy lehet GYK-n 67%-ot elérni 79%-ról 1 nap alatt? :D Szidd a Narutot mint a bokrot! :D

2020. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában az amine-osok 8-12 éves kis hülyegyerekek! Persze, hogy agresszívak! Ez egy ilyen generáció! a mi időnkben az anime az rétegműfaj volt! Az egyetemen cserélgettük a filmeket a 90-es évek közepén, akkor még nem volt tucatműfaj az anime! Ez mára felhigult, a régi anime-osok kikoptak a helyükra a kis csicskák jöttek!
2020. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.Én nem értek egyet abba, hogy csak 8-12 kis hülyegyerekek vannak. Főleg úgy, hogy az Attack on Titan egy komoly és elég sötét anime.
2020. febr. 9. 08:03
 4/10 October15 ***** válasza:
0%

3.: Hát azért elég sötétnek és komolynak nem nevezném mondjuk egy Psycho Pass, Darker than black, Another, Clanned:After story stb stb után. :D


Szóval yep... elég sötét ha 5 anime-t láttál életedben és ebből 3 shonen volt. :D Epic az tud lenni de sötét és komoly hát az évadonként 1x maximum.


2.: 28 vagyok... :D Bár megvan az életérzés mikor vonaton nézek vmi erősen gore pszicho thriller anime-t és így az 5 éves kiscsávó elmegy mellettem és közli hogy ezt ő is nézi én meg nézek ki a fejemból hogy bocs de mifasz?! XD

2020. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Épp a 90-es évek közepe táján kezdte el a magyar TV igazán a gyerekeket célozni vele. Mármint úgy, hogy itt már a gyerekek tudták is, hogy mit néznek (ugye a Maja a méhecske, Nills Holgersson, 80 nap alatt a föld körül Willy Foggal, Kimba a fehér oroszlán, stb. már korábban is ment). Ekkor kezdték el sorban adni a Dragon Ballt, Sailor Moont, Pokémont, Digimont, Tsubasa kapitányt és valószínűleg még többet, amire már nem emlékszem.

2020. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3. Jó, a sötéttel talán egy kicsit túloztam, de komolynak komoly. Főleg, hogyha a mangát is olvasod.
2020. febr. 9. 13:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem is elég sötét és én már láttam közel 100 animét, nem ötöt. Jó, nem mondom hogy rosszat álmodtam vagy beszartam tőle, de azért vannak a sorozatban eléggé beteg dolgok. Maga ahogy az egész titánozás működik, azért elég para. Nyilván attól is függ, hogy mennyire vonza be az embert a sztori, de ez már személy függő. Szerintem simán lehet mondani rá, hogy sötét.
2020. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:

Nem tudom nekem olyan ~15 évnyi anime után a sötét nem itt kezdődik.


Valami nem attól lesz sötét hogy megesznek pár embert. Creepy tud lenni az anime de dark az nem igazán. Babylon: 3. részben mosolyogva csoportos öngyilkosság, Psycho-pass: az egész rendszer amire épül és az abból adódó iiiiiiigen erős jelenetek.

-

-

-

-

-

-

SPOILER!!!!!!!!!!:

-

-

-

-

-

Teszem azt amikor végignézik a random járókelők ahogy összevernek egy nőt mert egyszerűen a moralitásuk helyét átvette egy számítógépes rendszerbe vetett bizalom. :D [Amiről meg kiderül hogy gyilkosok agyából van összerakva... hát okay...] Na ez példának okáért egy elég sötét, disztópikus világkép és annak a végeredménye.

2020. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Az aot-ban sem csak annyi van, hogy néha megesznek egy embert. Pl van egy uralkodó, aki generációról generációra megeteti saját magát a családjával. Eren is megette a saját apját. És pl ha kicsit is érdekelnek a karakterek (téged nyilván egyáltalán nem, értem én), akkor a Midnight Sun nagyon sújos epizód, főleg úgy, hogy én még Berthold-ot is eléggé megkedveltem a végére. Meg az, hogy a titánok igazából azért esznek embereket, mert valahol ösztönösen tudják, hogy csak így van esélyük visszanyerni az emberségüket, valójában ilyen tébolyult állapotban vannak és egytől egyig bele lettek kényszerítve. Pár példa.
2020. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
8-as,végig is nézted, vagy csak pár rész után rá vágtad ezt? Rögtön az elején ott van az a jelenet, amikor anyuka áll a csecsemőjével a háztetőn, és a colossal titan miatti szélvihar olyan erős, hogy kitépi a kezéből a picit. Azt hiszem a második részben van, mikor Hannes elsírja magát, mert nem tud felül kerekedni saját gyávaságán. Vagy amit ilyen témában a legtöbben említenek: Mike halála, ez a kis rész külön fent van youtube-on. De ott van az a jelenet is, amikor Nanaba-san hal meg... az igazi harcos amazon mintapéldája halála előtt úgy sír mint egy csecsemő, az apját szólítgatva. A kannibalizmusról ne is beszéljünk, legrosszabb rész mikor az öreg király a három kislányával megeteti a saját anyjukat, sírva esznek a kislányok. És megemlíteném azt is, ahogy Marley bánik az eldiaiakkal -> itt konkrétan azt másolta le a mangaka, ahogy a II.VH-ban a németek bántak a zsidókkal. Milyen szép fényes sztori tényleg! :D
2020. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!