Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen típusú bombát dobnak...

Milyen típusú bombát dobnak le a Vírus (1995) című filmben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Nincs interneted, hogy rákeress?


BLU-82 "Daisy Cutter,"

2020. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

"The White House Chief of Staff refers to the fuel-air bomb as "the most powerful non-nuclear weapon in our arsenal." This has never been true. In 1995, when this film was made, the most powerful non-nuclear weapon in the U.S. arsenal was the BLU-82 "Daisy Cutter," which is indeed the bomb shown in the film, but which is not a fuel-air bomb. (This weapon was retired in 2001 and replaced by the GBU-43 MOAB bomb, which is currently the most powerful non-nuclear weapon in the U.S. arsenal, and which isn't a fuel-air bomb, either.)"

[link]

A lényeg, hogy a filmben nem jól utaltak a bombára, nem azt mutatták, amiről beszéltek. Amit mutattak, az egy BLU-82 lehetett.

2020. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek!


Én nem találtam erre konkrét választ. Gondoltam megkérdezem.

2020. febr. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!