Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziban hogy viselitek el a...

Moziban hogy viselitek el a zajongókat?

Figyelt kérdés

Ma voltam moziban és a mögöttünk ülő a gyerekével jött, aki sajnos néha rugdosta a széket, nevetgélt, gügyögött.


Mindenkit idegesített a film alatt, egyszer inkább ki is vitte a gyereket, de sajnos visszahozta.


Meg többször felállt a székén, mászkált stb.

Hangosan kommentált mindent, meg kérdezgette az anyját mi történik a filmben stb.


Ilyenkor mit tegyen az ember?

Érdemes füldugóval nézni a filmet? Az kiszűri elvileg az emberi hangokat, de a digitális hangokat, amiket a mozi hangszórói csinálnak nem.



2020. febr. 23. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Én azt csinálom, hogy csak a város jobb környékein lévő mozikba járok. Ezekben is akadnak bunkók, de nem annyi, mint a gettó mozikban. Aztán próbálok olyan napszakban menni, amikor a hülyegyerekek iskolában vannak. Délelőtt, dél körül, hétköznap. Jegyet úgy foglalok, hogy az utolsó sorba lépcsősor vagy fal mellé. Így legalább mögöttem és az egyik oldalamon garantáltan nem fog egy barom sem ülni.
2020. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Az én időmben az ilyen senkiházi mocskot, aki nem tudja fegyelmezni a gyerekét megdobáltuk szotyival! Bevett módja volt a hangoskodók fegyelmezésének régen a szotyival dobálás.
2020. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Az utolsó sor tényleg jó megoldás lehet, az előtted ülőt kevésbé hallod, mint aki mögötted van. Plusz ha nem kisgyerek, és van értelme szólni a hangoskodónak, akkor először udvariasan megkérem, hogy maradjon csöndben, aztán ha már nagyon elegem van, akkor gyakrabban szólok neki.

Sajnos vannak, akik nem fogják fel, hogy a moziban másra is tekintettel kéne lenni. Pont ezért a kisgyerekes helyzetben sem a gyerek a hülye, hanem a szülő, aki valószínűleg ismeri annyira a gyerekét, hogy tudja, hogy nem fog tudni másfél-két órát csöndben végig ülni. Sajnos nem hiszem, hogy ilyenkor lehet bármit csinálni, max beszólni neki, de az sem biztos, hogy túlzottan hatásos lesz.

2020. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Előttem írónak teljesen igaza van, benne van ebben a szülői felelősség is. Nekem ugyan nincs gyerekem, de a két nővéremnek összesen öt van. Szoktam mondani egyiknek, hogy szívesen elviszem ide-oda a kölyköket, de mondja, hogy felesleges, mert nem tudnak végigülni másfél órát nyugodtan. De Ő ezt tudja, érthetetlen, hogy más szülők miért nincsenek ezzel tisztában.
2020. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
1xű, nem járok moziba. Max kulturált helyre, ahova egy egység sugarú állampolgár nem jön be.
2020. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehezen viselem az ilyet. Én biztos nem fizetnék azért, hogy füldugóval kelljen filmet nézni. Általában feliratos vetítésre megyek(ha van olyan), azokon általában kulturáltabban szoktak viselkedni. Illetve, ha tehetem a kevésbé népszerű időpontokra megyek, ahol kevesebben vannak.
2020. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gázspray vagy sokkoló igény szerint, illetve a testsúly függvényében. A junior változat 4-9 év között a leghatásosabb.
2020. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 miért pont feliratos ugy nem jó nézni filmet
2022. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!