Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Palpatine vajon volt e már...

Palpatine vajon volt e már szerelmes, egyáltalán tud e az lenni?

Figyelt kérdés
Fiatalkorában még nem volt gonosz, ráadásul a szerelem biokémiai folyamat, nem tudom mennyire lehet szabályozni(bár én 24 éves vagyok, és sohasem voltam szerelmes), és arra is kíváncsi vagyok, hogy mit kezdene az érzéssel, esetleg elmenne az ereje?

2020. márc. 1. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 3. válasz valótlanságot tartalmaz, mert Palpatine-nak nem volt fia, szóval nem is nemzett gyereket, nem volt nővel tudomásunk szerint. A "fia" az egyik selejtes klónja volt. Ez abszolút nem másolás ráadásul.


Nekem meg hidd el, hogy, nyugodt életem van. Én nem picsogok az új SW filmeken, hanem élvezem, hogy vannak és bővül az univerzum. És a gyerekkorom se tette tönkre senki.

2020. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!