Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a sorozatnak?

Mi a címe ennek a sorozatnak?

Figyelt kérdés

Még kb 1 èvvel ezelőtt néztem meg, nekem nagyon tetszett, de sajnos elfelejtettem a címet. És újra akarom nézni, bár nem emlékszem sok mindenre belőle pontosan. Arra emlékszem hogy egy évadja volt (most lehet mar több), és volt egy férfi aki ilyen modellekkel foglalkozott vagy valami ilyesmi. tálalt egy lányt aki megfelelt modellnek és modellt csinált belőle de túl sok elvárása volt, majd volt egy no ellenfele aki el akarta venni a lányt tole.de a férfinek regen viszonya volt velem..valami ilyesmi

a férfinek volt egy testvére akivel mindig veszekedtek azt hiszem.

meg annyi hogy az utolsó részben a lány valakit megölt és úgy lett vége

Ez nem biztos, de talán Bobnak hívták a férfit, de az is lehet h össze keverem másik sorozattal.

Bocsi a regényert, de mar ra kerestem és nem találom sehol. Bármi ötletetek van irjatok le



2020. márc. 10. 03:58
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Insatiable. 2 évada van, több nem lesz, kaszálták.
2020. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom!
2020. márc. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!