Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pókember Idegenben, mennyire...

A Pókember Idegenben, mennyire kapcsolodik a végtelen háborúhoz, és a végjátékhoz?

Figyelt kérdés
Érteném annélkül is, hogy előtte nem néztem meg at utolsó két bosszúálló filmet?
2020. márc. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Konkrétan semennyire.
2020. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz. Egy részről érteni értenéd, mert az alap sztorija nem arról szól, de közben pedig arról is szól. Hiszen időben a két Bosszúállók film után történik. Így reflektál az abban történtekre, úgy érti meg az ember a karakterek érzéseit, hogy mit miért csinálnak. Vannak benne utalások is. Úgyhogy semmiképp sem ajánlom a Végtelen háború és a Végjáték nélkül.


Ráadásul úgy fogalmaztál, hogy az előtte levő 2 Bosszúállók filmet nem láttad. Tehát a többi MCU filmet igen?! Akkor pedig azon a 2 filmen már nem múlik, érdemes megnézned azokat is.

2020. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az összes többit láttam, igen. Csak azt a kettőt nem :) Telefonrol szoktam nézni a filmeket, de úgy érzem, annak a két filmnek meg kell adni a módját, csak nem találom őket dvd-n :(

Köszönööm :)

2020. márc. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!