Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért csak 8 részt készítenek...

Miért csak 8 részt készítenek évadonként az utóbbi években kezdődő sorozatok esetében?

Figyelt kérdés
Régebben 22, vagy 13 volt a megszokott epizódszám évadonként úgy tudom. A régebben startolt és jelenleg is futó sorozatok (pl. Shameless, Blacklist) továbbra is 13/22. Viszont gondolok olyanokra, amik csak nemrég jöttek ki, mint a Sex Education, The Witcher, Euphoria, Carnival Row. Ezek amik tetszettek, de mire elkezdeném igazán élvezni, már vége is mert csak 8 rész volt, és várni kell a következő évadra. Ez miért van? Szükség volt erre a korlátozásra mindenképp?

2020. márc. 11. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert amiket írtál kábeles vagy online sorozatok. (Ezek soha nem csináltak évadonként túl sok részt.)

Sex Edu., Witcher - netflix

Euphoria - hbo

Carnival row - amazon prime


Az országos csatornák csinálnak mindig 20+ epizódot.

2020. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem sem tetszik, plane amikor a Netflix egyben kiadja mind a 8-10 reszt, amit aztan max ket nap alatt megnezek. De ha nem adja ki egyben, akkor meg epizodokra rossz varni egy hetet :D Es ahhoz kepest, hogy ilyen keves epizod van, nem mondanam rovidnek a varakozasi idot a kovetkezo evadig.
2020. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én például kifejezetten örülök, mert nagyon sok sorozat készül(t) az utóbbi időkben és nagyon sok jó is ezek közül, így gyorsabban tudok haladni velük. Nem feltétlen lenne kedvem nekiállni egy sorozatnak, ami kétszer-háromszor hosszabb úgy, hogy közben másik 10 is érdekel. Lehet egyedül vagyok vele így, ráadásul nem is vagyok az a sorozatfaló típus, de nekem bejön. Az okát nem tudom miért 8 részesek.
2020. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!