Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy baratom netflix-ebe...

Ha egy baratom netflix-ebe bejelentkezek en is abbol neki lesz baja?

Figyelt kérdés
Azt mondta van elofizetese es megadja a jelszot es en is tudom hasznalni.Ez a netflixnek hogy eri meg akkor?Egy idoben tudjuk hasznalni elvileg semmi hatrany nelkul.Ez igaz?

2020. márc. 23. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
van limit, asszem standardnél 2en, premiumnál max 4-en lehet utána bannolnak
2020. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy nem bannolnak, egyszerűen csak nem enged be többet (egyszerre), mint a spotify. mit tudom én.
2020. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bejelentkezve bármennyi eszközről belehet, de egyszerre csak annyi eszközről lehet nézni, amilyen csomagra szól az előfizetés (1-2-4 eszköz). Illetve, egy fiókban azt hiszem 5 vagy 7 külön profilt lehet készíteni, ami arra jó, hogy ha ugyanazt a sorozatot nézitek, akkor nem zavarjátok be, hogy a másiknak épp hányadik rész következik. Tudtommal bannolni nem bannolnak, szimplán ha túllépitek az egyidejűleg nézhető limitet, akkor annak a személynek addig nem indul el a lejátszás, amíg valaki más be nem fejezi.
2020. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!