Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pontoznátok a filmeket 1 és...

Pontoznátok a filmeket 1 és 10 között? (Az (oka) t fogom majd megnézni, amelyek a legtöbb pontot kapták) és kérlek azt is írjátok ide, hogy melyik való legjobban a 10-13 éves korosztálynak (főként lányoknak, tehát nem 16-os, vagy 18-as)

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Büszkeség és balítélet;

Jane Eyre;

Marie Antoinette;

Emma;

Tartózkodó érzelem;

Anna 1.000 napja;

A hídember;

Örökkön örökké;

A királyné nyakéke;

Anna és a király;

Ámosvölgy legendája;

A falu;

Rob Roy;

A parfüm;

Sally Hemings;

A púpos;

Anne Zöld Oromból;

A Kisasszonyok;

A muzsika hangja.

Aki látta valamelyiket, véleményt is írhat, sokat segítene!

2010. júl. 26. 16:00
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem pontoznék, mivel a filmeknek több, mint felét nem láttam, de amit láttam, arról szívesen írok véleményt.

Jane Eyre: nagyon szép film, bár én 14 éves voltam, amikor a könyvet olvastam, a filmet csak később láttam. Nem tudom, hogy 10-13 évesen át lehet-e élni a mondanivalóját, meg lehet-e érteni a film lényegét.

A hídember: nem hiszem, hogy lekötné a fiatalokat, bár igazából nem is tudom, hogy vajon melyik korosztályt célozza meg a film... Arra, hogy tanulj belőle, arra pont jó, kicsit átláthatod belőle Széchényi életét, az akkori politikai helyzetet, ilyen szempontból mondjuk ajánlom, de lehet, hogy unni fogod.

Álmosvölgy legendája, A falu, A parfüm: egy kalap alatt, ez a három kirí a tömegből. Hát őőő... Szerintem ezek 18+-os filmek, én is féltem alattuk, nem vagyok biztos abban, hogy 14 éves kor alatt ezt/ezeket meg kellene nézni... (Bár én is az X-Aktákon nőttem fel...)

A muszika hangja: na, ez pont az a film, ami a 10-13 éves korosztálynak való. Zenélős, vidámkodós, kcisit szomorú, de mégis érzelmes... Van benne minden.


Hogyhogy kosztümös filmeket szeretnél nézni???

2010. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettél! A 18+ filmeket már ki is húzom a listámról! Nem tudom, nagyon tetszenek azok a ruhák...
2010. júl. 26. 16:46
 4/12 A kérdező kommentje:

Kérlek benneteket, hogy akkor most a(z):

Büszkeség és balítélet,

Jane Eyre,

Marie Antoinette,

Emma,

Tartózkodó érzelem,

Anna 1000 napja,

Sally Heming,

A púpos,

Anne Zöld Oromból,

A Kisasszonyok,

A muzsika hangja,

Örökkön örökké,

A királyné nyakéke,

Anna és a király,

Rob Roy-ról írjatok vélemény(eke)t/pontozzátok őket!

Köszönöm!

2010. júl. 26. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nézd meg őket a port.hu-n. ott minden pontozva van...

vagy az imdb-n.

2010. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, a port.hu- n már megnéztem, de én most a Ti véleményeitekre lennék kíváncsi, illetve a Port-on többet sem találtam közülük.
2010. júl. 26. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még egyiket sem láttam erről a listáról, de azt mondják, hogy Az Álmosvölgy legendája jó film,én meg fogom nézni!
2010. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és várom a további válaszokat!
2010. júl. 26. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
én se láttam egyiket se. Miért pont ezek kellenek? Szerintem ha már olyan fiatal korosztálynak nézünk filmeket, inkább megnézetnék velük egy tényleg jó filmet. Például az Elátkozott Ella nagyon jó film :)
2010. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Rob Roy jó film,de dugnak benne,mint a nyulak,van benne brutális nemi erőszak,végig mutatva.A főgonoszt egy alkalommal úgy ébreszti a szolgája,hogy a puncinedves ujját az orra alá rakja.Nem gyerek film.
2010. júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!