Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy ilyen félsivatagos vidéken játszódik. Az van meg, hogy egy városban játszódik (legalábbis az a jelenet amire emlékszem az városban van), és az a város emlékeztet egy vadnyugati városra, de emlékeim szerint nem abban a korban játszódik, csak a várost így tudom leírni, hogy olyan vadnyugatias. A jelenetben amire emlékszem egy ember megáll a városban kocsijával aminek a hátsó részén (nincs csomagtartója, tehát ilyen szállító autó asszem, és a hátsó részén vannak rajta az állatok, csak nem tudom, hogy hívják azt a részt, de remélem értitek) és egy takaróval vannak letakarva az állatok, ketrecekben vannak. A filmben van egy gonosz ember, aki az állatokat el akarja lopni a jó embertől, és valami rosszat akart velük csinálni: vagy eladni vagy elaltatni. És mellette áll meg a kocsival az ember.

Tuti, hogy 2000-es évek előtti film. Én 90-es évekre tippelnék, de lehet, hogy 80-as évek vége felé készült.

Tudom ez nem sok info, de remélem valaki rásimer. Előre is köszönöm!



2020. ápr. 2. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!