Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mostanaban nagyon beteg...

Mostanaban nagyon beteg filmeket néztem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ilyeneket mint pl. A bőr amelyben élek, az emberi százlábú filmek, szerb film, Antikrisztus, Salo, groteszk,Rozmár meg ilyenek. Utálom az ilyen filmeket, de kíváncsiságbol megnéztem őket, azóta folyamatosan ezeken kattogok, és félek, hogy mondjuk a családommal és velem is történhet ilyesmi. Tudom, csak filmek, de akkor is. Ráadásul nagyon rossz érzésem van, nem tudom olyasmi, mintha nem szeretnék ember lenni, vagy nem tudom.

Mit tegyek?



2020. ápr. 6. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Jómagam (utólag már rosszmagam) is véghez vittem egy ugyanilyen maratont, ugyanebben a sorrendben és arra lettem figyelmes, hogy nőt még egy fülem hátul, a hasamon, de jobban megnéztem és nem is fül volt az, hanem maga a hátam része.

Ezek a filmek amúgy semlegesítik az érzelmeket és nem tudsz majd szerelmes lenni. Az emberi százlábút én végignevettem, de ha jól tudom, megtörtént eset alapján készült, mivel megtörtént a filmben, így megtörtént eset.


Haragszom rád, hogy Jack-et kihagytad a felsorolásbú

(bús vagyok)


[link]

2020. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*egyetlen egy helyesírási hiba keletkezett, nőtt helyett nőt, de csak mert rólam van szó.
2020. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy az állandó sikoltozás sokat ront az értéken, folyton le meg fel kell halkítani.

Jó, mondjuk én egy poloskától is tudok sikoltozni, de azért akinek éppen perforálják valamilyen testrészét vagy nyílását, ha már úgyis ott van és nem tehet semmit, tűrje azt felemelt fejjel.

A filmek után mindig átgondolom, hogy hol hibáztak az áldozatok (akikkel megtörténik az eset) és elemzem és minden esetben kiderült, hogy hibáztak, tehát ők tehetnek róla, nem pedig a tettes.

Íme egy példa erre:

[link]


Már eleve meg sem szállnék, ha egy ilyen kétes képű vezet fel a padlásra, hogy lássam a padot, érted!

2020. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1 Akkor gyorsba megnézek sok beteg filmet. Köszi a tippet. :D
2020. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kérlek ne mondjatok több ilyen filmet, igazából a legbetegebb filmeket a témában már láttam, és több ilyet nem szeretnék nézni.

Viszont mit tegyek hogy ne kattogjak ezeken?? Mit tegyek hogy ne legyek tiszta depi? És ugye azért ennyire durván beteg dolgok nem igen történnek meg a való életben?

2020. ápr. 6. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:

A bőr amelyben élek szerintem kifejezetten jó film. Egyébként nincs azzal baj, hogy hasonló filmeket is nézel, de ne egy huzamba tedd, pusztán néha iktass be egy-egy ilyen alkotást, és akkor is inkább olyanokat, amelyeknek mélysége is van, és nem csak sokkolni akarnak, mint pl. a Szerb film.


A kíváncsiságodon pedig magadtól kell felülkerekedned, mi nem tehetünk semmit innen. Mielőtt megnézel egy hasonló filmet mérlegelj, hogy tényleg akard-e.

2020. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ez miért baj?

Meglep, hogy ez a téma is érdekel?

Vagy szégyelled? Miért is?

2020. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az életben bármi megtörténhet, még durvább dolgok is!


[link]

2020. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ez most nagyon rosszul esett. 😞 Főleg így elolvasás után.
2020. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a töknek nézel ilyen filmeket, ha nem bírod? De komolyan?
2020. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!