Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix vagy HBO GO, egyszerűe...

Netflix vagy HBO GO, egyszerűen nem tudom melyik mellett döntsek?

Figyelt kérdés
Most ahogy észrevettem már netflixen is vannak szinkronos filmek/sorozatok.

2020. ápr. 6. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem netflixem van, én szeretem. De tény hogy a HBO Go-n is van egy-két jó sorozat.🤔😏

Ha nekem kéne választani én A Netflixet választanám.

2020. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szinkronos sorozatok mennyisége még mindig elenyésző Netflixen... én sokszor annak is örülnék, ha magyar felirat lenne. Van pár olyan sorozat, amit szívesen megnéznék. Ráadásul olyan sorozatok, amiknek réges-rég van magyar szinkronja, még mindig csak angolul érhetők el.

Ha a szinkron döntő fontosságú, akkor mindenképp HBO.

Ha egy adott sorozat a lényeg, akkor nyilván az, amelyiknél az elérhető.

Metflixen több a kicsit szokatlanabb, elvontabb alkotás, a HBO inkább a populárisabb filmekre/sorozatokra állt rá. (Bár ez azért eléggé elnagyolt kijelentés így...)

Én előfizettem mindkettőre, mert mindkettőn van jópár olyan, amit szívesen megnéznék.

2020. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a magyar szinkron a cél, nem feltétlen választanám a Netflixet. :D Én már kb. másfél éve fizetek elő a Netflixre, meg vagyok vele elégedve. HBO GO-t is próbáltam, az nem jött annyira be, szóval maradt a Netflix. Számomra ott sokkal több számomra releváns sorozat van. De kinek mi.
2020. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő volt, de az HBO GO-t le is mondtuk, nem néztük sokszor. Megnéztük azokat a filmeket/sorozatokat, amik érdekeltek és ennyi.

Tény, hogy a Netflixen egyre több a magyar nyelvű tartalom, de a legtöbb filmhez és sorozathoz még mindig nincs felirat sem. Főleg azokhoz, amelyek nem Netflix Original-ok.

Ha nem angolul néznéd, vagy esetleg felirattal, akkor talán még nem érdemes Netflixre előfizetned, de nyelvtanulás szempontjából mindenképpen hasznos lehet.

2020. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!