Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szernintetek a Legacies-ban...

Szernintetek a Legacies-ban fognak szerepelni Caroline és a többiek?

Figyelt kérdés

Azért kérdzem, mivel a második évad egyik részében, amikor Emma el akar menni, de Donrian nem akarja, szóba jön, hogy Caroline családja visszahozásán gondolkoznak, hogyan lehet. Ezért mivel Stefan Caroline férje volt, amikor meghalt, és, ha ez szóba került, akkor lehet sikerül és akkor szerepelhetnének. Pl.: Bonnie, Elena, Damon, Stefan, Caroline, talán még újra Jeremy és Matt, akik már szerepeltek


Válaszokat előre is köszi!



2020. ápr. 8. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, max említésszerűen. A színészek nagy része úgy van vele, hogy a Tvd korszak lezáult, nem akarnak tinisorozatokban szerepelni.
2020. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak szerepelni, vagy max. egy rész elejéig. Meg akkor is max. Caroline-t tudnám elképzelni, hogy ő szerepel, mert az ikrek szempontjából ő fontosabb például. Mindenesetre, szerintem nem nagyon valószínű, hogy bárki is újra fog szerepelni.
2020. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!