Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » VIDEA? Nem lehet filmet nézni...

Luca1 kérdése:

VIDEA? Nem lehet filmet nézni rajta csak reklámokat játssza le egymás után folyamatosan. Ahányszor rákattintok a play gombra mindig reklám jön be a film nem.10 filmet próbáltam megnézni, de csak reklámot játszott le mindegyiknél folyamatosan.

Figyelt kérdés
Mi van 2 napja a videa-val?Nem lehet filmet nézni rajta csak reklámokat játssza le egymás után folyamatosan.Ahányszor rákattintok a play gombra mindig reklám jön be a film nem.10 filmet próbáltam megnézni,de csak reklámot játszott le mindegyiknél folyamatosan.

2020. ápr. 10. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért írtad be kétszer? És ilyen hosszan?

Nálad lehet a hiba. Az elmúlt napokban több filmet is néztem rajta, zéró reklámmal. Csak előtte volt felugró ablak, amit simán be lehetett csukni.

Telefonról használtam, átküldve tévére, de ez szerintem mindegy.

Sütik törlése, előzmények törlése nem segít a gondodon? Próbáltad?

2020. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de megjavult. Megpróbálhatod másik böngészővel.
2020. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hirdetés blokkoló...
2020. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!