Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Modern...

Mi a véleményetek a Modern család c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Kinek ki a kedvenc szereplője és miért?

2020. ápr. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Előre látom, miután az Agymenők végre lekerült a Comedy Central-ról, a helyét a Modern család veszi át. Az Agymenők az Így jártam anyátokkal helyét vette át...
2020. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom ezt a sorozatot bár van benne az elején pár unalmas rész. A kedvenc szereplőm pedig nincs, a sorozat elején más a kedvencem mint a végén.
2020. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én az utolsó évadon kívül az egészet láttam és nekem tettszett de szerintem ez nem az a sorozat ami elé leülsz és órákat nézed. Én általában este megnéztem egy két részt miden nap és úgy tök jó. Kedvenc szereplőm igazából nincs, mindenkit más miatt kedvelek.
2020. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CZalán válasza:
Nem ismerem...
2020. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Már kisebb korom óta nézem, szerintem tökéletes ha az ember kikapcsolódásra vágyik. Igazából kb. az összes szereplőt szeretem. Talán a kedvencem Haley egyébként, de meg nem mondom miért. Magát a színésznőt is bírom, talán ennek is köze van hozzá. De egyébként úgy érzem sokat fejlődött a karaktere, meg nem tudom. De egyébként kb. mindenkit bírok, számomra ez azon kevés sorozatok egyike, ahol tényleg senkivel sincs problémám.
2020. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Én imádom. Kedvenc sorozatom. Pedig egy eléggé "konzervatív" 30 éves férfi vagyok. Imádom a humorát, a karaktereket, mindent. Akármikor újra tudom nézni bármelyik részt. Szerintem az egész sorozatot 3-4x láttam már kompletten. Kedvencem Phil, mindenek felett áll nálam :D De mindegyik szereplőt bírom, a mellékkaraktereket is. Mellékszereplők közül Dylan talán a kedvenc.
2021. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!