Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban ki a legkedvelt...

A Star Warsban ki a legkedveltebb, illetve a legutáltabb szereplő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Lúdtollas szeperők
2020. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek más.

Számomra a legkedveltebb Obi-Wan. A legellenszenvesebb Jar-Jar.

2020. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mace Windu karaktere szimpatikus a legjobban, de sztem közrejátszik Samuel L. Jackson is ebben :) bírom a színészt. Ugyanakkor Qui Gon Jinn karaktere is tetszett, Liam Neeson alakítása is.
2020. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
A legutáltabb általánosságban Jar-Jar.
2020. ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de számomra a három legkedveltebb karakter Anakin Skywalker/Darth Vader, Obi-Wan Kenobi és Ahsoka Tano.


A számomra legutáltabbak Jar Jar és Rose Tico, de ez elég "népszerű" vélemény, mert az őket játszó színészek rengeteg gyűlöletet kaptak (amit teljesen szívvel elítélek).


Ha engem kérdezel, a Star Wars világ jelenleg legkedveltebb karaktere Obi-Wan Kenobi lehet.

2020. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legutáltabb az toronymagasan Rose.
2020. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

A legkedveltebb karakter Darth Vader vagy Obi-wan Kenobi.


A legutáltabb meg Jar-Jar Binks vagy Rose Tico.

2020. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem Obi-Wan a kedvencem. Meg is látszik, mindent tudok az életéről. Meg évszámokat is. Persze azt, hogy mikor volt a honfoglalás már nem tudom.


Én Darth Vader-t utálom a legjobban. Nem Anakin Skywalkert, Vader nagyurat. A kettő nem ugyanaz.

2020. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Anakin és Ahsoka volt a legszimpatikusabb.

Maul is szimpatikussá vált a klónok háborúja végére.

2020. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Írom, hogy nekem kik. Most nem csak egyet-egyet írók hanem akik eszembe jutnak. A sorrend nem releváns.

Kedveltek: Maul, Ahsoka, Anakin (CW), Windu, Fisto, Ki Adi Mundi, Aayla, Hondo, Obi Wan, Chewie, R2, C3PO, 2K, Kanan, Dooku, Plo Koon, Din Djarin, Chirrut Imwe, Jyn, Thrawn, Lando, Vader


Nem kedvelt:

Porgok, Jabba, Rose, Lando droidja, Qi'ra, Holdo, Solo, Jabba nevető állata. Ide sorolhatnám Jar Jar-t is, de vele igazából csak annyi volt a baj, hogy túl sok volt a játékideje.

2020. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!