Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Makoi hableányok az a H2o...

Elefánt137 kérdése:

A Makoi hableányok az a H2o folytatása?

Figyelt kérdés
Mert ugyanaz a helyszín meg minden. De akkor miért nem folytatták a H2o-t?

2020. ápr. 26. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatása, spin-off sorozata. Ugyanabban a világban játszódik, de más a történet és szereplők. Az eredetit azért kaszálhatták, mert vagy nem hozta a nézettséget és nem érte meg folytatni és/vagy a színészek kinőtték a karakterüket. Ez minden gyerek és tiniszereplős sorozatnál így van amit nem gyerekarcú huszonévesek alakítanak, és már nem hiteles a továbbiakban a karakter.
2020. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, oké értem. Köszi, hogy válaszoltál
2020. ápr. 27. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából spin off sorozata a h2o-nak, de az egyik részben szerepel a h2o-ból Rikki, és ugyanúgy sellő benne és el is meséli a főszereplőknek hogy a 2 barátnőjével hogyan változtak át. Tudtommal ez már magyarul nem jelent meg, de jól belezavart engem is. Tehát igazából spin off, de a h2o folytatásának is lehet(ne) ezután hívni szerintem.
2020. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!