Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg lehet venni valahol a...

Meg lehet venni valahol a breaking bad sorozat eredeti magyar szinkronos verzióját?

Figyelt kérdés
Tudom tudom! Tanuljak meg angolul! Törjön hátra a lábam a térdemnél, amiért nem tudok angolul. Meg egy szentségtörés magyar szinkronnal nézni bármit is! De ezeket leszámítva létezik valahol az eredeti verzió, ahol nem váltogat át a szinkron kettő mondatonként?

2020. ápr. 26. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak az első pár évadot szinkronizálták csak le. Amúgy én szeretem a magyarszinkront általában, de ennél a sorozatnál mellé trafalt a szinkronrendezo, mert pl Hada János hangja totál nem illik Walterhoz. Szóval vannak kivételek a jó szinkron kapcsán, és ez a sorozat tényleg gagyi lett magyar szinkron tekintetében, szóval lehet ezért is állt le.

Az eredetit pár rész után meg szokod nyugi, karakteres hangjai vannak a színészeknek nem fogsz csalódni. Olvasni pedig csak tudsz...

2020. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!