Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én megvenném, ha létezne, de...

Én megvenném, ha létezne, de több gyerekkori kedvelt mesémet nem találom eredeti szinkronnal sehol, a megújított szinkronos változatok nem tetszenek, olyan, mint hogyha elvettek volna egy darabot a gyerekkoromból, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazad van,sokszor az új szinkron elbasz mindent.
2015. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy ennyire zavarna, ha az új szinkront ismertem volna előbb, mert van, ahol a régi sem valami nagy szám, rákeverték az eredeti hangra, dupla hangsáv van, mégis hozzászokott a fülem ezekhez is, és így ismerem, így szeretem, viszont bőven elegendő lenne, ha csak a dupla hangsávot szüntetik meg. Ami zavar, hogy a szöveget megváltoztatják az új szinkronban. Szóval még az sem zavarna, hogy új hangokat kapnak a szereplők, csak bosszantó, hogy szinte fejből tudom, hol mit mondanak vagy mit nem, és nem az jön az új szinkronnál, hanem valami teljesen más. Jó lenne, ha valahol elérhető lenne az eredeti, nem akarok én megkárosítani senkit, de az én múltamat megkárosították ezekkel, hogy nem találom. Boltban egyáltalán, mert ott csak az újakat árulják.
2015. jún. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!