Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valakinek ismerős ez a film?

Valakinek ismerős ez a film?

Figyelt kérdés
Annyi emlékem van, hogy egy férfinak az egyik lába rövidebb volt mint a másik így megműtötték, de túl rövid lett most a másik lába. Ezután ismét megműttette, megint nem lett jó. A végén pedig nagyon rövid lábai lettek. Ebben a filmben volt az is hogy egy csapat tinédzser vagy fiatal felnőtt autóval bele esik valami tóba és sokáig be vannak ragadva, eközben sötét van majd talán reggel lesz mire elmennek vagy segítség jön. Kicsi lehettem amikor láttam, de még csak 16 éves vagyok szóval lehet újabb vagy régebbi film is. A nagyszüleim is emlékeznek rá, szerintük két olasznak kinéző csávóról szólt. Egyszerűen nem tudtunk rájönni a címére. Színes film volt, nem annyira jó minőségű felvétel, de ez lehet a tv is vagy az emlékezetem. Nem volt horror inkább viccesnek találtam akkoriban.

2020. máj. 2. 21:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!