Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókban Klausnak ki...

A vámpírnaplókban Klausnak ki volt az igazi szerelme? Caroline vagy Cami vagy Hayley?

Figyelt kérdés
Cami és Hayley az Originalsban vannak a TVD remakeben
2020. máj. 3. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hayleybe nem volt szerelmes, ha jól tudom. Semmi sem volt köztük, csak lefeküdtek egymásban.


Szerintem Caroline. Mert ha végig vesszük, Caroline miatt kezdett el Klaus megváltozni, jó irányba. Meg Caroline volt az első, akibe Klaus hosszú idők után beleszeretett, ez meg sokat elmond. Meg nem tudom... szerintem nagy különbség van aközött, ahogy Klaus Caroline-ra és Camire nézett. Szimplán Carolineban meg volt az, ami Camiben nem. Meg Caroline és Klaus utolsó jelenete is a The Originalsban is megerősíti ezt. Mármint, Klaus szerette Camit, de az igazi Caroline volt. Szerintem. Meg pl. mikor Carolinet megharapta (azt hiszem) Tyler, és Klaus megmentette őt.. mármint Klaus nem volt az a csupaszív ember, és Caroline kezdte el megváltoztatni őt. Meg ha nézted a Legaciest, ott is felbukkan az a ruha, amit Klaus adott Caroline-nak. Szóval a Caroline&Klaus dolog a Vámpírnaplókban kezdődik, majd a The Originalsban és a Legaciesben is megemlítődik. És szerintem emiatt is lehetne mondani, hogy Caroline volt az igazi, mert ő kezdte el megváltoztatni Klaust, Klaus jobb lett, és úgy összességében, nekem nagyon úgy érződik, hogy Caroline és Klaus között olyan "kapcsolat" volt, ami Cami és Klaus közt nem volt, és nem is volt rá esély hogy kialakuljon.

2020. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen enis egyet értek, és nekem az is nagyon mérvadó hogy Klaus mindig ott volt Caroline-nak amikor tudott és meg is mentette. És szerintetek Caroline is szerelmes volt Klausba?
2020. máj. 3. 00:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmmm... az, hogy Caroline is szerelmes volt-e Klausba, az jó kérdés. Nem lehet letagadni, hogy érzett valamit Klaus iránt, de sajnos a sorozat készítőitől nem kaptuk meg az "igaz szerelem" benyomást. Szerintem ez az egész Klaus részéről sokkal intenzívebb volt.
2020. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!