Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek változott valamit a...

Nektek változott valamit a véleményetek Ahsoka Tanoról a Klónok háborúja első évada óta?

Figyelt kérdés
Úgy értem sokan irritálónak találták őt mikor még 2008-ban bemutatta a Clone Wars, azóta meg nagy közönségkedvenc lett. Nektek változott róla valamit a véleményetek az események hatására? Megkedveltétek, vagy ugyanúgy utáljátok?

2020. máj. 5. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Se nem kedvelem, se nem utálom. Szvsz egyszerűen nem lett volna rá szükség.
2020. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Én már a legelején kedveltem, mert szimpatikus volt a viselkedése. Nem úgy viselkedett, mint egy érett Jedi, hanem mint egy gyerek, aki Jedi szeretne lenni, hiszen az is volt.

Én egyre jobban megkedveltem, ma már a harmadik kedvenc Star Wars karakterem Anakin és Obi-Wan után.

Szerintem abszolút nem fontos karakter, már csak azért sem, mert nagyban hozzájárult Anakin jellemfejlődéséhez. Ennek talán a legékesebb példája, hogy bár végig voltak aggályai a Jedi Renddel szemben, akkor jön el az igazi törés, amikor megvádolják Ahsokát, aki az ártatlansága ellenére is elhagyja azt.

Tegnap néztem meg a hetedik évad utolsó részét, mit ne mondjak, voltak könnyek. Az utolsó jelent tökéletes lezárása volt a sorozatnak.

2020. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteget fejlődött, gyakorlatilag láttuk felnőni. Eleinte engem is irritált egy kicsit, mondom ez mégis mi? De lehetetlen, hogy ne nőjön a szívedhez, a végére meg már nagyon is érett lesz. Nélküle a sorozat fele ilyen jó se lett volna, az utolsó 4 rész pedig fú, hideg rázós.
2020. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
A klónok háborújában egy csomó olyan szereplő van, akikről tudtuk, hogy úgyse halnak meg benne (Anakin, Obivan, Grievous, Dooku stb.). Nyilván olyan karakterek is kellettek, akikről ugyanezt nem tudtuk elmondani, és izgulhattunk sorsuk felől. Ilyen karakterek voltak Ahsoka és Ventress is, meg sok másik, de nekem talán ők a kedvenceim. Abban, hogy Ahsoka ilyen éretlen volt az elején nyilván volt szándékosság, de szerintem inkább humoros volt mint irritáló. Így 7 évad távlatából nézve, pedig a karakterfejlődés minden apróbb hibát elfedez.
2020. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!