Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Boba Fett hogy kerülhet a...

Boba Fett hogy kerülhet a Mandalorian 2. évadába, ha a Jedi visszatér idején meghalt?

Figyelt kérdés
Ugye most tegnap bejelentették, hogy Boba Fett is feltűnik majd a Mandalorian készülő második évadában. Csakhogy a kánon szerint a Mandalorian a Birodalom bukása után, azaz a Jedi visszatér eseményei után játszódik. Csakhogy Boba Fett meghalt még a Jedi visszatér elején, mikor Jabba bárkájánál megette az ezer évig emésztő gödör. Akkor ő hogy kerül a második évadába a Mandaloriannek? Vagy ez egy előzmény évad lesz? És Ahsoka mit keres benne amúgy?

2020. máj. 10. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Én is inkább előzmény évadra tippelek mert nekem is rejtély az hogy miért tűnik fel benne több olyan karakter akiknek ugye nem kellene. De nyilván ha kijön a sorozat akkor megjönnek a válaszok is biztosan kitaláltak valamit az írók hogy az előzetessel felhergeljék a rajongókat tehát szerintem valamiféle előzmény gyanú lesz a sorozat, de lehet hogy maga a történet az 1. évad folytatása lesz sok vissza emlékezéssel, mert simán lehet hogy olyan sztorik születnek amiket csak így fogunk mi nézők megérteni ha lesznek visszaemlékezések egyes részekbe hogy képbe legyünk. Én erre tippelek.
2020. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy meghalt. A hivatalos kánon szerint ugyan még nincs róla infó, de a régi sztorikban még jó ideig életben volt a Jedi visszatér után.
2020. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Annyi karaktert visszahoztak már a halálból, nem tudom mit vagytok úgy meglepődve.


Egyébként az Utóhatás trilógiában van egy részlet, ami a Tatuinon játszódik, és megemlítik, hogy meghalt a sarlacc(az ezer évig emésztő teremtmény). Akár az is lehet, hogy ehhez Bobának volt köze, lehet kirobbantotta magát. Én nem bánnám, ha visszatérne, mert elég béna halála volt, plusz kellene amúgy is egy tökös mando/fejvadász a sorozatba. Átvehetné a mostani helyét.


De tudtommal még nem 100%, hogy benne lesz, ahogy Ahsoka sem.

2020. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A Legends-ben is vagy ezerszer visszatért ezerféleképpen. Valószínűleg kimászott a Sarlacc-ból. Én amúgy nem tartom olyan nagy számnak a karaktert, nem értem a kultuszát (Ep5-ben menő, mert ő átlátott Solo tervén de kb ennyi). Szóval remélem ez a visszahozás is jól sül el, mint a Maulé, akinek szintén csak jót tett a TCW.
2020. máj. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A Bölcs Mester válasza:
Boba Fett nem halt meg, mert a "nagy polip" gyomrából kirobbantotta magát, majd lezuhanyzott...
2020. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Boba Fett az első évadban is szerepelt (első rész, pár másodperces jelenet), nem tudom miért ne szerepelhetne a másodikban (ha valaki nem hiszi, keressen rá, hogy Boba Fett Mandalorian, ezer képet talál róla...). Nagyon régóta tudjuk, hogy túlélte az eredeti trilógiát, csak a kánonban volt ez új.


Ahsokát pedig a Rebels évadzáró epizódjában láttuk utoljára, ami 5 évvel a Yavini csata előtt játszódik. A Mandalorian 9 évvel a csata után játszódik, tehát összesen 14 év telt el. Így matematikailag teljesen korrekt, hogy Ahoska életben van. (A togruta faj élettartama az emberéhez hasonló). Ami pedig a story-t illeti, tudjuk, hogy amikor Yoda meghalt, Luke maradt az utolsó Jedi, tehát más ismert Jedi nem élte már meg a birodalom bukását. Ahsoka viszont már nem volt Jedi ekkor (CW S05E20), így két olyan karakter maradt aki az erő világos oldalát használta.

Az első évad végén elhangzik, hogy Jediket kell keresniük, nyilván Luke-ra lehet itt gondolni, de nagyon valószínű, hogy ekkorra Luke és Ahsoka már jól ismerték egymást.


Tehát ez egy sima folytatás lesz, és ennek a két karakternek a megjelenése nem, hogy nem meglepetés, de tulajdonképpen elvárás az eddig ismert story-t tekintve.

2020. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Boba Fett az első évadban is szerepelt (első rész, pár másodperces jelenet)"


Az nem ő, csak hasonlított rá. De egyébként hivatalosan is cáfolva lett, hogy nem ő. Fett-et inkább az 5. részben kell keresni, a rész végi rejtélyes alak, akinek csak a köpenyét és a csizmáját láttuk (illetve hallottuk is ugyanazt a csörgést, amit a Birodalom visszavágban adott ki a csizmája). Arra van némi esély, hogy tényleg ő, viszont ez ellentmondana kicsit a kánonnak, ugyanis az Utóhatás trilógia erősen utalt rá anno, hogy Fett páncélját egy bizonyos Cobb Vanth birtokolja ekkortájt. Az értesülések szerint Cobb Vanth szerepére Timothy Olyphant-ot castingolták. Én úgy vélem, hogy az 5. epizódban látott rejtélyes alak nem más Cobb Vanth, akitől majd a 2. évadban Boba vissza fogja szerezni a páncélt.

2020. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!