Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Daenerys Targary...

Mit gondoltok Daenerys Targaryenről?

Figyelt kérdés
Mind emberileg, mind mind csajról.

2020. máj. 18. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Kedvenc karakterem, imádom!
Nem szimpatizálok a cselekedeteivel, de őrjítően jó csaj.
Sajnálom őt amiatt ahogy bántak vele, együttérzek vele.
A külseje nem tetszik, de érdekes személyiségnek tartom.
Nem érdekel a sztorija, de szívesen megmásznám.
Ostoba, gonosz és felelőtlen, nem szeretem.
Túl van értékelve a karakter, a színésznő pedig borzalmasan játszik.
Nem tudom mit gondoljak róla.
Rühellem, ostoba liba és ronda is.
Nem nézek Trónok harcát.
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem nézem a Trónok harcát, de képek alapján jó csaj
2020. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
10 opció van, mégsem tudok választani, mert mindegyikben két teljesen eltérő megjegyzés van amikből vagy egyik sem, vagy maximum az egyik igaz. Nem feltétlen érdekelt a sztorija, de nem "másznám meg". Nem szerettem a karaktert, de nem mondanám ostobának, gonosznak sem felelőtlennek. Egy minimálisan, de túlértékeltnek találom a karaktert, viszont nem mondanám a színésznőre, hogy borzalmas.
2020. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem láttad a 8.évadot akkor SPOILER. De én sajnálam hogy meghalt én nagyon birtam őt remek karakterfejlődéssel és a sorozatban végignézhettük ahogy felnő(bár Emilya Clarek aki játszotta nem egy 14 éves kislány volt de még úgy is. Amit meg a 8.évadban tett az szerintem teljesen érthető volt nem helyes de annyi szenvedés után megértem hogy egyszer elszáll az agya és az összes kis Királyvári kis "úrip*csával" végezni akar
2020. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Valamint a színésznő szerintem nagyon szexi ami számomra sokat dobott a karakteren
2020. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem néztem a sorozatot, de képek alapján az a véleményem, hogy szívesen megfektetném :P
2020. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok választani a 10 lehetőség közül. Van köztük teljesen felesleges is.

A legalapvetőbb maradt ki, miszerint "kedveltem, érdekes karakter".

Csak olyan van, hogy a kedvencem, viszont nem a kedvencem, de kedveltem.

2020. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Emilia Clarke sajnos túl cuki ehhez a szerephez.

Daenerys egy nagyon érdekes karakter, aki nagyon sokat fejlődik a történet során, de ne feledjük el, hogy valójában csak egy tizenéves lány, aki a bátyja halálával mintegy belecsöppen abba a helyzetbe, hogy ő a jogos trónörökös, és harcolnia kell. Hozott sok jó és sok rossz döntést, mindenképpen bámulatra méltó, ahogy képes volt a semmiből felépíteni az erejét, de a felszín alatt ő egy naiv kislány maradt. Erről árulkodik a viszonya Daarioval, vagy ahogy elszakad nála a cérna Királyvár ostrománál. Nem megőrült, csak szabad folyást engedett a dühének.

2020. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Imádom, igaz elsősorban Emiliát, igazából csinálhatott volna bármit a karaktere, nem nagyon tudnék elvonatkoztatni..
2020. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy klasszikus totalitárius vezető. Semmi meglepő nincs benne. Iljics is hasonló volt.
2020. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én szívből gyűlöltem a karaktert a végére, mert átlépett egy határt a jogos és "igazságérzetet simogató" felemelkedés és a bosszantó arogancia és rögeszmés "uralkodni akarok" között. Megérdemelte a végét. De amúgy jó csaj meg jó a színésznő is szerintem. Viszont előbbi (a külseje) van túlhypeolva kicsit szerintem. Tényleg szép, de ez az uristen #demennyiremegbasznám

Nemtom'. Sok ilyen szintű csaj futkozik, de őt nagyon istenítik.

2020. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!