Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Daenerys Targary...

Mit gondoltok Daenerys Targaryenről?

Figyelt kérdés
Mind emberileg, mind mind csajról.

2020. máj. 18. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Én sem tudtam rendesen választani, de kombinálnám a lehetőségeket.

A karakter overrated, Emilia nem játszik valami jól (csak az első pár évadban hiteles amikor még nem nagyon kell dolgokat csinálnia), maga a karakter jól van megírva, de elegem volt, hogy mindenki neki szurkol meg odáig van érte, és őt tartják a hősnek, miközben egy Hitler kaliberű zsarnok. Ennek ellenére Emilia mint ember nagyon szimpatikus, és őrjítően jó csaj. :D

2020. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a sárkányaival az abszolút best. Imádom. Nos, mindkét sárkány és Dany halálán is bőgtem. 5 dologgal nem értek egyet.

1. Nem égettem volna fel a város negyedét

2. Zártam volna le a két sárkányt.

3. Nem bíztam volna Tyrionban.

4. Nem bíztam volna Jonban.

5. Nem mentem volna el Jonért, hogy Viseryon meghaljon.

Amúgy nagyon jó karakter. Nekem abszolút példakép. Varrattam is egy olyan ruhát mint ami neki van. A hajamat is kétnaponta olyanra csinálom😅😂. Tehát jobb befejezést érdemeltek volna Danyék. Jön és Tyrion pedig halált.

2021. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!