Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon lesz sansza a tervezett...

Vajon lesz sansza a tervezett fekete James Bond filmeknek?

Figyelt kérdés

Már régóta tervben van, hogy színesbőrű lesz az új James Bond. De emlékezzünk vissza, hogy a fekete Jákob lajtorjája is egy óriási krach volt. Én arra számítok, hogy a néger Bond csak színesbőrű csajokkal fog ágyba bújni.

Megjegyzem nem baj, ha minél több színesbőrűs film van, de az ilyen megoldások, mint tudjuk nem sok sütni valóról árulkodnak.



2020. máj. 20. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve a James Bond filmek gyártásának sincs semmi értelme, van már elég belőlük, de ez meg így egyenesen nonszensz. Kicsit elszaladt a ló a fekete/nő/melegjogi propagandistákkal, azzal semmi gondom ha valaki nő vagy fekete vagy ázsiai vagy meleg, de hogy egy alapvetően fehér férfi szereplőt csak azért írjanak át feketére vagy épp nőre mert hogy "egyenlőség van", az a totális elmebaj kategória. És ezt nem értik meg az ilyen aktivisták vagy mik, hogy a legtöbb embert nem a feketék meg a melegek zavarják ÖNMAGÁBAN, hanem hogy minden olyan helyre be vannak erőltetve ahol feleslegesek/oda nem valók csak azért hogy propagálják a saját nézeteiket. Pl. egy Star Wars filmbe miért kellett leszbikus csókot rakni? Mivel lett volna más a sztori anélkül? Ne mindegy, elkanyarodtam az eredeti kérdéstől.

Hogy érdemben is válaszoljak rá: igen sajnos van rá esély, mert a fekete/meleg lobbi valamiért nagyon erős, és már a mainstream filmipart is behálózták. A leszbikus szuperhősök korában nem lepne meg egy fekete James Bond sem. Bár mint említettem értelme nem lenne és jó eséllyel elég sok ember már csak azért se nézné meg mert elege van a túltolt erőszakos propagandából.

2020. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, lesz. A fehérellenes rasszista propagandában Hollywood élen jár. Viszont szerintem a néger Bond fehér csajokkal fog ágyba bújni, hogy a fajgyalázást is propagálják.
2020. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bővelkedni fog akcióban, akkor szerintem nem lesz azzal semmi probléma.
2020. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem hozzátenni, hogy tényleg nincs már értelme a James Bond filmekben
2020. máj. 20. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Van fekete James Gond.

John Washington!

2020. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Fekete 007 lesz nem fekete James Bond.
2020. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fekete Jákob lajtorjája? Olyan létezik? Most hallom először. :)
2020. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Válasz a 7-esnek:

Íme [link]

2020. jún. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!