Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Thing (A dolog 2011)...

The Thing (A dolog 2011) befejezésével kapcsolatos kérdés? (spoiler)

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdés, akik látták az eredeti 1982-es Carpenter-féle filmet is.


Lehet, hogy az én figyelmemet kerülte el valami az újabb filmben, de ugye a végén Kate és a férfi főszereplő említik, hogy van "50 mérföldre" egy orosz tábor. De az első film miatt tudjuk, hogy van nem messze egy amerikai tábor is. Miért nem oda akarnak menni? Azt nem tudjuk meg, mi történik végül Kate-el, de azt igen, hogy nem az amerikai bázisra ment...


Lehet tudni, mi ennek a fura csűrés-csavarásnak az oka? Nem említi valami interjúban a rendező? Minek keverték bele ezt az orosz bázist, ha az első filmben ilyesmiről nincs szó?



2020. máj. 24. 03:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

SZERINTEM!


A folytatás lehetősége miatt.

Mert így lehetett volna készíteni egy olyan 2. részt, amiben a szereplőket megmentik az oroszok az amerikai támaszpontról.

2020. máj. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is a folytatás lehetősége miatt. Az orosz bázison lehetne csinálni egy harmadik részt is. Csak az a baj ezzel, hogy ugyanaz lenne, mint a másik kettő. Valami újat kéne mutatni. Pl. amikor már kijut az Antarktiszról.
2020. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!