Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan aki végignézte...

Van itt olyan aki végignézte az Oz című sorozatot?

Figyelt kérdés
hogy tetszett? kik voltak a kedvencek belőle?

2020. máj. 26. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jelen! Háromszor is.

Az első 4 évad minőségi. Ötödik-hatodik gyengébb, de az sem süllyedt a színvonal alá.

Kedvencek? Ryan O'Reilly, Chucky Pancamo, Tobias Beecher.

2020. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
3szor? azért az durva, ennyire nem jó, egyszer bőven elég, mert valljuk be sok hülyeség van benne, nekem nincs kedvencem
2020. jún. 13. 07:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Legelőször 2008-ban néztem végig, amikor elkezdtek hozzá feliratot fordítani. Majd egyszer 2012-ben, és 2014-ben. Mostmár nem nézném újra teljesen, mert azóta több kedvenc sorozat lett. De random néha újranézegetek epizódokat. Drinking game-t is lehet játszani, mert ugye ennek is megvannak az epizódonkénti ismétlődő momentumai. :)


Való igaz, vannak hülyeségek. Például a gyilkosságok egy részének, és annak tekintetében, hogy a rabok hova be nem jutnak. Nálam Rebadov Istennel beszélgetése, azonbelül is a lottóötöse verte ki a biztosítékot. :)

De melyik évadokat szeretted a legjobban?

2020. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem tudom, gondolom az elsőt mert az még eléggé újnak hatott


ja meg a robaok SOHA nem mentek ki a szabadba talán max egy jelenet van amit szabadban forgattak, amikor busszal mentek volna és felborultak, meg talán a legvége

2020. jún. 13. 08:25
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Léteznek ilyen maximális biztonságú börtönök, amelyeknek nincs udvara. A sorozat inspirálására megnéztem jópár börtöndokumentumfilmet.
2020. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na ezt nem tudtam, még azt lenne jó tudni, hogy melyik államban játszódik
2020. jún. 14. 00:40
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Valahol a keleti parton forgattak, de azt szándékosan nem mondják ki soha, hogy hol vagyunk. Nyilván azért, hogy a kritikusok ne tudjanak belekötni abba, hogy egy adott államban mik a törvények, és milyen a börtönrendszer, és hogy ezekhez mennyire hű a sorozat. Mint ahogy tudtommal a valóságban nincs olyan állam az USA-ban, ahol évtizedek után visszaállították a halálbüntetést. Egy fiktív, nevenincs államban vagyunk, ahol úgy alakul a törvény, ahogy a sorozat készítői épp kívánják, és ez szerintem rendben is van így. :)
2020. jún. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de az az öregedős gyógyszer teszt nagyon béna volt:D
2020. jún. 14. 05:47
 9/11 anonim ***** válasza:

8: Igen, meg Rebadov lottózása. Többek között ezért is írtam, hogy az utolsó két évadra érezhető volt némi megfáradás. Amin én még extrán ki voltam akadva, az Cloutier tiszteletes visszafalazása. Mert ezt nyilván csak úgy meg lehet tenni egy börtönben. :O :)

Beecher sorsa is elég röhejes volt.


Ami mindig is tetszett, az a realista karakterábrázolás. Ártatlan, hős jellegű figurát nem találsz. Mondják, hogy a tévés antihősök kora a Maffiózókkal kezdődött. Én evvel szembemennék. Az Oz volt a legelső saját gyártású HBO-sorozat, a Maffiózók csak a második. És az Ozban inkább kijött a dolog, tekintve, hogy nem csak egy főszereplő van. Ez persze csak az én véleményem.

2020. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

pl erre gondoltál aminek nincs udvara? clark megyei las vegas

[link]


milyen jól néz már ki ma lesz este a nat geo-n

2020. jún. 15. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!