Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért fizetik annyian a...

Miért fizetik annyian a Netflixet, amikor az összes film, sorozat ingyen letölthető Ncore-ról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 10:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%

Okai énszerintem:

1.- Kevés az olyan tartalom, amit érdemes beszerezni { a vírus miatta filmipar is le állt, csúszik minden}

2.- Streamerek néha sokkal jobb műsort csinálnak ingyen, mint a fizetős tartalmak.

2020. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
41%

És se fűzetnék elő soha, mert szerintem hülyeség hogy van egy film amit pár honnap után letörölnek, ez olyan mintha vennék egy dvd filmet és vissza kellene adnom.


Ott a Popcorn Time, Stremio ami olyan mint a Netflix csak 1000x jobb, és ott a Kodi is, és akkor nem kell letölteni semmit.



Szerintem a színészek elég jól meg élnek: https://www.youtube.com/watch?v=ChzhrhtyDYk

2020. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Én jelenleg gondolkodom netflix előfizetésen. Eddig használtam ncore-t. De nagyrészt letöltöm a filmeket és ott is maradnak. Van egy öreg, lassú laptopom. Azt használom letöltésekre. 100-200 GB film, sorozat van letöltve (van olyan film, ami 10-15 GB magában :/). Mivel sok helyet foglal, így külső merevlemezen vannak, ami pedig nincs mindig velem.

Ha ezekből a filmekből valamit meg akarok nézni, mindig előre kell gondolni, hogy rajta legyen a laptopomon/telefonomon/tabletemen. Így általában mikor lenne időm filmet nézni (pl vonaton), épp nincs olyan kéznél, amit szívesen megnéznék (mert a letöltöttekhez épp nincs hangulatom).

Úgy szoktam főleg sorozatot nézni, hogy laptopon dolgozom, telefonon pedig háttérnek berakom. Telefonra átrakni filmet, sorozatot pedig mindig körülményes, időigényes mire átmásolja.

2020. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nincs Netflixem, soha nem is lesz, mert nincs rá szükségem. Ncore-ról sem töltök le. Inkább megnézem online Youtube-on (onnan is lehet letölteni), vagy Onlinefilmek-en, esetleg Mozicsillagon, ami érdekel. Más, pl. ázsiai cuccnál meg rengeteg magyar és angol nyelvű oldal van a Viki.com-tól kezdve a Kissanime nevű oldalig. Nem fogok azért havi több ezer forintot kidobni, mert megnézek 1-2 filmet. Nem éri meg nekem.
2020. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
2020. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
79%
Én nagyon sokáig nem értettem, de a párom netflixes. Sokkal-sokkal kényelmesebb, amióta ezt használom, egyszerűen nem bírom ravenni magam, hogy ncore-ról töltögessek. Netflixet bármilyen eszközről tudok nézni, ott folytatom, ahol abbahagytam; személyre szabott ajánlót ad.
2020. jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%

Nem járok moziba, nem nézek tv-t, nem veszek semmit, és a letöltésem is konvergál a 0-hoz, mert a mai felhozatal már annyit sem ér, hogy letöltsem. Van egy youtube premium és twitch előfizetésem, azzal le vagyok tudva egész hónapra, és bár ezek lehetnének ingyenesek is, csak a reklám elkerülése végett nyomtam meg az előfizu gombot.


Egyébként régen nagyon sok száz filmet vettem ki tékából annó, valójában minden frissen megjelent film már félrevolt téve nekem. De az igazán szomorú dolog, az a lokalizáció, rengeteg mindenről maradtunk le, mert a kiadó úgy gondolta, hogy idehaza tilos megnézni. A torrentnek köszönhetően végtelen sorozatdarálásba kezdtem utána.

Mióta családom van, erről is leszoktam idő hiányában. Mire ágyba kerülök, egy 5 perces műsor is elég, hogy ne lássam a végét.

2020. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a Netflix, HBO-GO, RTL Most és hasonlók miatt csökken a torrent iránti érdeklődés. Több ismerősöm fordult mostanában azok felé, nem kell NAS, hatalmas tárhely, csak bekapcsolják és nézik.

Inkább netflix és társai miatt fog csúnyán visszaszorulni a torrent


Az emberek nagyrésze kifizet 3-5 ezer forintot pár stream szolgáltatónak a kényelemért.


Pár napja beszélhettem a szomszédommal, régebben nagy letöltő volt, ám az utóbbi hónapokban minimálisra csökkent a torrenten beszerzett néznivalóinak mennyisége, mert előfizetett az általad említettekre. Azok jelentik a jövőt, jönnek majd újabb tartalomszolgáltatók, szépen, lassan el fog sorvadni a torrentezés. Ez nem jelenti a teljes megszűnést, de marginális lesz.

2020. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok.

Június közepétől előfizettem Netflixre, de le fogom mondani.

A funkciók tetszenek, hogy leállítod és ott folytatja, le is töltheted a filmet/sorozatot és internet nélkül is nézheted.

Viszont nekem kicsit kevés a tartalom rajta, leginkább film szempontjából. Mármint sok van, de olyan, amit szeretnék is megnézni és még nem láttam, az nem sok. Amiket nagyon szerettem volna megnézni azt ezalatt a 2 hónap alatt sikerült.

Sokszor már azért kezdtem el valamit nézni, hogy legyen értelme az előfizetésnek. Egyetem alatt nem szeretnék csak azért filmet megnézni, vagy egy hosszú sorozatba belekezdeni, mert jaj ott az előfizetés. Még van néhány sorozat, amit megnéznék, de majd jövő nyáron.

Lett néhány sorozat, amit nagyon megszerettem, azok új évadai miatt biztos, hogy még vissza fogok térni :)

2020. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A torrent oldalakról le kell tölteni a filmet, hogy nézhesd (ebben az a gond, hogy foglalja a helyet a gépeden és akár több óráig tarthat egy letöltés), a Netflixen és az HBO GO-n pedig egyből online megnézed amikor akarod. Szerintem jobban megéri az HBO és a Netflix. De ez csak a saját véleményem
2020. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!