Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Gyerekként láttam, a grafikája alapján a nyolcvanas vagy kilencvenes években készülhetett. Műfaját tekintve valami elborult, családi moziként eladott, helyenként brutális és komor kaland- és fantasyfilmnek tűnt. Nagyon homályos képek ugranak csak be róla, a története kb. arról szólt, hogy a főszereplő csávó születésétől fogva "kiválasztott", talán nem is volt teljesen emberi lény, és felnőttként fel kell kutatnia valamilyen kegytárgyat egy távoli helyen vagy más világban. Úgy rémlik, hogy Lilo-nak hívták (furcsán hangzik, de ebben szinte teljesen biztos vagyok). A film vége felé egy asszony, aki sokat jelentett a főszereplő csávónak (talán ő nevelte fel csecsemőként)megszabadul valamilyen mágikus tárgytól, vagy talán a főszereplőnknek adja azt, mire a nő rohamosan elkezd öregedni, mígnem teljesen csontvázzá aszik, de még csontvázként is Lilo nevét rebesgeti: "viszlát, Lilo". Nagyon elborult film lehetett.

Tudom, ez elég kevés infó, de ha valaki felismerné, kérem jelezze!



2020. máj. 27. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem tudom miért a Támadás a Krull bolygó ellen jutott az eszembe. Persze a sztori csak halványan hasonlít, de valamiért ez ugrott be.
2020. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az :S de azért köszi!
2020. máj. 27. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hogy kb mikor láttad,vagy a film maga mikori lehet?
2020. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valamikor a kétezres évek elején adhatták a tv-ben a TV2-őn, grafikáját tekintve amúgy tényleg hasonlít a Krull filmre, így a kilencvenes évekig bezáróan tudnám elhelyezni a megjelenésének idejét. Még annyi rémlik, hogy inkább a kaland véna volt erősebb, kevesebb fantasy elemmel.
2020. máj. 27. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!