Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatok mint az...

Hasonló sorozatok mint az Orange Is the New Black?

Figyelt kérdés

Olyanban keresek hasonlót, hogy:

Inkább női karakterek, leszbikus jelenetek, a börtönös sztori is bejön, de abból nem fogok találni még egy ilyen jót.



2020. jún. 1. 00:36
 1/6 anonim válasza:
Bebörtönözve. Börtönös, nőkkel, van benne leszbikus szál, nem is egy. De manapság melyik sorozatban, filmben nincsen?
2020. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ebben igazad van, de engem nem igazán érdekel, ha csak szál van benne, sokszor olyan erőltetettnek érzem azt.

De az oitnb-ben meg nagy szerepe volt ennek.

2020. jún. 1. 01:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár nyilván olyan is jöhet, mert kevesebb olyan sorozat van amiben ez a főbb téma.
2020. jún. 1. 01:51
 4/6 anonim válasza:
1-es vagyok, ebben a sorozatban a főszereplőnek vannak leszbikus jelenetei, tehát viszonylag nagy szerepe van.
2020. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oz de ott csak hapik vannak
2020. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Majom1987 válasza:

Szia, bár meglep, hogy nem ismered, illetve, hogy más sem említi.. Vagy már azt is megnézted... Én a Wentworth, a nők börtönét ajánlom!

Bár nemrég daráltuk le az Orangenak az utolsó részét, úgyhogy sorozat keresésben vagyok én is.. 😀

2021. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!