Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmes streamet/oldalt...

Melyik filmes streamet/oldalt érdemes előfizetni? HBO GO,Netflix,FILM BOX

Figyelt kérdés

Most nyárra szeretnék sok filmet nézni. Kánikulába nehezemre esik gamelni és úgy érzem a TV-t kinőttem. Minden ismétlés benne, pedig a legnagyobb csomagom van. Első nekifutásra utánanéztem milyen filmes oldalt lehetne nézni.


Lejött, hogy az ingyenes oldalak, mint pl az indavideo nagyon igénytelenek. Nézhetetlen a minőség és nagyon nehéz egy filmet letölteni, megnézni, igen körülményes. Meg aztán nem is vagyok tájékozott, hogy abban hogy milyen filmeket nézzek meg. Hisz a címüket sem tudom


Láttam a HBO GO-t. Ami szimpatikus, hogy minden szinkronizált. Viszont nagyon kevés használható tartalom van. Pl sci-fiben összesen kb 45-50 film van. Alap 25-öt agyonláttam az évek alatt a TV-kben. Van összesen 3 ami érdekel. A maradék elmegy max.


Netflixben is nézegettem. Sokkal több film van és érdekes sorozatok is egyben. Alig van szinkronizált, viszont felírat mindehez van. A legtöbb filmet nem is ismerem. Azaz még több arányaiban a kihasználható tartalom. Úgy gondoltam, hogy ha indavideon megvan szinkronizálva, akkor azt hallgatom, miközben a Netflixet nézem és így teljes élményt kapok.


Láttam, hogy van ilyen FILMBOX oldal is, ami film csatornákat is tartalmaz. Szinte az összes szinkronizált és valamivel több film van, mint a HBO-ón. Gyakorlatilag egy picit kibővített hbo.



Melyiket érdemes nyárra előfizetni?



2020. jún. 8. 12:13
A kérdező szavazást indított:
HBO GO
Netflix
FILMBOX
2-őt beírom
Másikat beírom
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ezek közül én a Netflixet mondanám, van 1 hónapos próbaidőszak is, ha nem szimpi, akkor visszaadják a pénzt:)

Bár én még mindig elvagyok a torrenttel, de megértem, ha valaki nem szívleli:D

2020. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ment a zöld pacsi :)


Azért nem szeretnék torrentezni, mert egyrészt ki kell keresni, melyik oldalon seedelik reális számban. Meg van-e a film magyarul, aztán ha nincs felíratot kell hozzá keresni. Hosszú fáradtságos munka.


Az mega másik, hogy honnan tudjam a filmek címét, hisz nem ismerem a filmes világot. Nincs meghívos ncoreom. Az ilyen Netflix elé pedig odaülök és íjánlja a filmeket. Leírásban olvashatom miről szól stb

2020. jún. 8. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Az HBOGO-t is ki tudod próbálni 7napig, így el is tudod dönteni, hogy utána melyikre érdemes előfizetni.

A Netfixen talán több sorozathoz, filmhez van magyar felirat. Én amúgy azt ajánlom!

2020. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
92%
Netflixet ajánlom, rengetek jó sorozatja van. Ha tudsz valamennyire angolul nem fogsz csalódni:) És ahogy már említették 1 hónapig ingyenes, szóval ha nem tetszik, akkor is ingyenesen kipróbálhattad.
2020. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!