Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók Végjátékban...

A Bosszúállók Végjátékban hogy tudta Thanos megragadni Thor pörölyét?

Figyelt kérdés
A pöröly szabályai hogy méltó legyen rá az illető, Thanos egyértelműen nem méltó rá. Vagy ő már olyan hatalommal rendelkezik hogy őrá ez már nem érvényes? De akkor is nonsense, mert amikor megfogta, ugye a végén, Thor magához hívja segítségül, erre Thanos megfogja, és azzal akarja megölni, viszont nem volt rajta a kesztyű se.

2020. jún. 17. 23:49
 1/7 A kérdező kommentje:
És ráadásul Thor még rá is néz értetlenül Thanosra hogy ezt most hogy.
2020. jún. 17. 23:50
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha az a válasz hogy a Vihartörő más, akkor mi a magyarázat amikor szintén rá pár másodperccel felemelte Mjölnirt Amerika Kapitánnyal együtt?
2020. jún. 17. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár napja volt már hasonló kérdés: a Vihartörőre NEM érvényes az ami a Mjölnirre: Odin csak a Mjölnirre tette az "az emeli meg aki méltó rá" bűbájt vagy mi a fenét, a Vihartörőre nem. Az csak egy szimpla eszköz. A második kérdésedre nem tudom mi a válasz, lehet hogy baki, nem emlékszem már arra a jelenetre.
2020. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a Mjölnírt a Kapitány fogta, a Kapitányt meg Thanos. Nem agysebészet.
2020. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 pontosan
2020. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Steve azért tudta felemelni mert ha jól tudom (lehet, hogy nem jó a válasz a filmet már rég láttam) a Amerika kapitány a polgárháborúban(a filmben nem a képregényben) "elmondta" tony nak, hogy bucky(tél katonája) ölte meg vasember szüleit es igy már méltó volt rá az ultron korában megtudta mozdítani de felemelni nem és azért tudott úgy villámokat "összegyűjteni"

vagy valami a mjölnirel mert odin aztmondta,hogy aki méltó arra,hogy thor pöröjét felemelje az birtokolja thor erejét. Nem biztos hogy igy van de az MCU-s filmeket nemnagyon néztem meg olyan sokszor inkabb a képregényeket szoktam.Reméllem tudtam segíteni.:)

2020. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-ös olvad már el a kérdést mégegyszer légyszi...
2020. júl. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!