Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik (vagy melyek) a kedvenc...

Melyik (vagy melyek) a kedvenc jelenetetek a Lostból?

Figyelt kérdés

A kérdés Desmond és Penny kapcsolatáról jutott eszembe, mivel nagyon népszerűek lettek, pedig Penny nem is szerepel sokat, de az a helyzet, hogy én is nagyon bírom Pennyt.

Annak ellenére, hogy keveset szerepelt, mégis úgy éreztem, hogy tök jól ki lett fejtve a karakter. A telefonálós rész pedig zseniális!

Bár nekem sok kedvencem van, akár az, amikor az autóval legurulnak Hurleyék a dombon és arra a pár pillanatra elfelejtik a gondjaikat és Vincenttel együtt autóznak és boldogok. :) De tudnék még írni.



2020. jún. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

amikor felgyullad a lámpa a bunkerban


amikor azt hiszik megmenekültek hajóval de kiderül hogy azok rosszak

2020. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tervezem újra nézni, de ami a mai napig a fejemben van, amikor Jack mondja, hogy vissza kell menniük a szigetre!

Rgo már "megmenekültek".

Az nagyon ütött.

2020. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rég láttam, ezért sok minden már nincs meg. De nekem az ilyen kis cuki jelenetek maradtak nagyon meg. Mint pl. a golfozás, igazából Hurley, Sawyer, Jin őrültkodései. Nekem az összes Dharmás dolog nagyon tetszett, főleg mikor az időbe vissza mentek és beépültek. Minden olyan rész, mikor rátaláltak egy új bunkerre. Ezek maradtak meg nekem nagyon, ezeket a részeket imádom.
2020. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Sawyer beszolasai. Azokon mindig hangosan nevettem.Vagy a kitalalt nevek, ahogy masokat hivott. En csak angolul neztem a sorozatot, nem tudom, hogy szinkronnal utott e akkorat.
2021. ápr. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!