Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évessel nézetnéd meg az...

Hány évessel nézetnéd meg az eredeti Jurassic Parkot?

Figyelt kérdés

Én 7 évesen láttam, öcsém 5, odavoltunk meg vissza, és szerettük a "rettegést" benne. Uncsitesóm 6, ő nagyon félt és nem szerette..


Alapvetően mind félős gyerekek voltunk.


Lányom szereti a dínókat, borzongató filmet még nem mutattam neki, scoobydootól nem fél(attól én jobban féltem, mint a jurassic parktól, kb 10 éves koromig)


Kicsit tartok a kecskés résztől, meg a végefelé mikor menekül a kövér pasas és széttépik a kisdínók(asszem ez a vége)


Ismerős gyereke 6 évesen látta, azóta végignézte az összeset, meg az összes harry pottert is, meg gyűrűkurát is, még csak 7 a kisfiú, kifejezetten érett típus, lehet a filmeknek is volt benne jellemformáló része, nem tudom.


Te hány évesen mutatnád/mutattad meg a gyerekednek?(tudom, hogy 12es karika van rajta, de a hupikéktörpikéken meg a ralphon meg az én kicsi pónimon is az van, meg egy csomó semleges disney mesén, amin nem hogy nem fél, meg sem rebben a gyerek szeme, az az ajánlás nem érdekel)



2020. jún. 27. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Lehet hogy tévedek, de nekem ebből kicsit az jön le, hogy a lányod a valóságos dolgoktól fél, mármint írtad, hogy a reszkessetek betörőktől is fél, ami ugye valóságosabb mint a dínók (amik már kb. 65 millió éve kipusztultak), mivel az, hogy betörnek egy házba sajnos valóban megtörténhet. Ahogyan az is valóságos, hogy lehúznak egy halat a wc-n, meg talán a szobábazárást is valóságosnak gondolhatja, mivel szobafogság létezik (a dennis a komiszt viszont nem ismerem, így nem tudom, hogy ott milyen félelmetes részek lehetnek egy gyerek számára). Mondjuk ez érdekes, mivel a gyerekek még ennyi idősen hisznek a szellemekben és a többi kitalált lényben, bár nem tudom, hogy mennyi idős a lányod, de ha érettebb típus, akkor el tudom képzelni, hogy már nem hisz az ilyenekben:)

Összegezve, a fenti elméletem ellenére én inkább azt tanácsolnám, hogy ha még nem múlt el 9-10 akkor halaszd későbbre, és addig valami kevésbé félelmetes filmeket, vagy animációs filmeket - például disney meséket - nézz vele, ahol mondjuk van egy főgonosz aki kicsit félelmetesebb.

2020. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!