Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó sorozatok vannak még?

Milyen jó sorozatok vannak még?

Figyelt kérdés

Szóval új sorozatot keresek amit megnézhetnék, ezeket láttam és nagyon tetszettek: Stranger things, Anne with an e, Titánok, The end of the f***ing world

A Vámpírnaplókról hallottam de azt még nem szeretném elkezdeni,a Riverdale-be pedig belenéztem, de a második évadot meguntam.

Tipp esetleg ezek alapján?

A kedvenc műfajom a romantika, főleg ha tinik a főszereplők, a modernebb sorozatokat szeretem.

Remélem ez nem túl sok követelmény, légyszi ajánlanátok pár jó sorit?

U.i.: Nagyon hálás lennék ha írnátok pár mondatot az ajánlott sorozatról, hogy nektek miért tetszett:)

A válaszokat előre is köszönöm!

Legyen szép napotok!



2020. jún. 28. 02:01
 1/8 anonim válasza:
74%
Szerettem az árnyvadászokat, az Elit-et, Pretty Little Liars-t meg még biztos van, csak elfelejtettem. Most az ez így nem oké-t nézem. A riverdale engem sem fogott meg...
2020. jún. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Gossip Girl, The Order, October Fraction, The 100, True Blood.
2020. jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
HDM. Nekem nagyon tetszett, a könyv is jó.
2020. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Love, Victor

Ez a Love, Simon filmnek a "folytatása", egy srác a főszereplő és a szerelmi drámája, egy lány és egy fiú közt őrlődik és keresi a helyét az életben, a tiniszemét sorozatok között szerintem az egyik legjobb, nincsenek benne irritáló karakterek, viszonylag mindenki normális, értelmes és a sztorin nem érződik az, hogy a sorozat írói ufók lennének a Szíriuszról, akik életükben nem jártak emberek közé középsuliba (Netflix tinifilmek, wtf?)

2020. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
74%
Holnap legendái, Flash, A zöld íjjász, Blacklightning, Doom patrol és a Supergirl
2020. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Uf, bocsi, nem olvastam végig. Ezek kevésbé romantikusak, de van benne az is.
2020. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gossip girl: rengeteg szerelmi szál van benne, de szerintem nagyon irritálóak a karakterek és nem hitelesek. de ez csak az én véleményem.

Carrie naplója: nagyon szép szerelmi szál van benne

Skam: fiatalokról szól, egyszerűen imádom, mert minden évad más karakterről szól és annyira megmutatja, milyen sokféle ember van a világban :) minden évad egy szerelmi szálról szól, vannak benne meleg srácok is, muszlimok is (mármint a lány muszlim, a fiú nem).

a sorozatlistámon a következő ilyen jellegű a Riverdale, de az engem sem fogott meg.

Pretty Little Liars: nagyon izgalmas, romantikus, pörgős, tele van csavarokkal.

Teen Wolf: ebben is van romantika, bár itt inkább a természetfeletti lények kerülnek előtérbe, azért ezt is megéri megnézni szerintem.

Stranger Things, de azt már láttad.

2020. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Agenst of shield- ez inkább akció de nagyon jó

You- én még csak két részt lattam de tetszik

Raising Dion- az első néhány rész picit unalmas de ha megéri kibírni

2021. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!