Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Fűrész...

Nektek hogy tetszett a Fűrész 8. : Újra játékban?

Figyelt kérdés
Nekem tetszett, csak hiányoltam belőle néhányl lezáratlan szálat, pl. hogy mi lett Dr. Gordonnal, meg Hoffmann-al. Bár szerintem Hoffmann meghalt.

2019. jan. 1. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem voltam oda érte, de rossznak sem mondanám, olyan közepes. Igazából teljesen feleslegesnek éreztem, a sztorit kb semennyire nem vitte előre, a csapdák is gagyik voltak, és már idegesített, hogy ki ez a Jigsaw, hogy mindenről tud. De tényleg, mindenhol ott volt, és a karakterek minden múltbeli stiklijeiről tudott. Szerintem az egész szériát a 3. résszel kellett volna lezárni. Már az sem volt egy nagy eresztés, de legalább lett volna egy koherens trilógia. Utána már önmaga paródiájává vált a franchise. Már nem akartam elhinni, hogy Jigsaw a halála után is pontosan megtervezett mindent, meg kazettát nyelt le... 😂
2019. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sztem jó hogy folytatták a 7.-ig részig. :) Voltak benne nagyon jó fordulatok, főleg a 7. végén, amikor kiderült, hogy Dr. Gordon is benne volt. :)
2019. jan. 1. 17:08
 3/4 D. Brasco válasza:
Még a 7.-ig el is ment....de hogy ennek a 8.résznek mi értelme?!?!?Ez minek kellett....nem tudom,mert szerintem egy szégyen gyalázat ami itt előadtak....mind a sztori/mind a szinészek/mind az egész megvalósítás stb stb.......annyira felesleges volt a 7.resz után mint tengeralattjárón a terasz!
2019. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, főleg a csavar a végén.
2021. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!