Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a Bird box/Mad...

Nektek tetszett a Bird box/Madarak a dobozban?

Figyelt kérdés

Főleg azokat kérdezem, akik olvasták a könyvet is. De igazából mindegy.


Szerintem ahhoz képest, hogy pár dolgot átírtak, nem lett olyan rossz adaptáció. Tetszettek a filmes megoldások is, habár nem volt annyira borzongató, mint a könyv. Filmen elég nehéz visszaadni azt, hogy nem szabad nézni, mivel vizuális műfaj.



2018. dec. 18. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Bejött,de nem annyira,van jobb
2018. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A könyv nagyon izgalmas a volt. A filmben is voltak izgalmak, de ott inkább a hanghatások miatt.


*spoiler lehet


Nem emlékszem, hogy ezek a "valamik" hangokat adtak volna ki, vagy árnyékuk lett volna.

2019. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A könyvben is adnak ki azt hiszem, de ott valami morgás vagy lihegés félét és nem beszélnek.
2019. jan. 21. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A könyv nagyon jó volt, letehetetlen, én féltem, miután olvastam. Rémálmaim is voltak tőle :D

Tulajdonképpen a filmnek vajmi kevés köze van a könyvhöz, minden izgalmas dolgot kihagytak belőle.

SPOILER!!!

.

.

.

.

.

.

.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek a micsodák valóban léteztek,vagy csak a képzeletükben...a könyv ezért is jobb, mert ott te se látsz semmit, csak a képzeletedre hagyatkozhatsz. Pl mikor Victor elpusztul...vagy amikor kimegy a csaj(nem jut eszembe a neve)megetetni a madarakat,s valami megérinti. Talán a falevél???Illetve mikor A kisfiú mondja a csónakban, hogy olyan, mintha az a valami a vízen járna. Illetve a végén a Billy-s novellát nem tudom beleilleszteni.Talán Billy volt az,aki kinyírt mindenkit, nem Gary hibája? Hová lett Gary? Ő követte őket a folyón???Sok kérdésem maradt

2019. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A könyv az sokkal jobb, izgalmasabb, félelmetesebb, részletesebb. A legjobb könyv amit valaha olvasta😍😍


A film egyáltalán nem jó

2019. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a film baromira bejött, a könyvet nem olvastam.
2020. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!