Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az igaz szerelmi...

Melyik az igaz szerelmi páros? Zuko és Katara vagy Aang és Katara?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy melyik párosban nagyobb a kémia. Tudom jól, hogy [SPOILER] később Katara és Aang végleg összejön és még 3 gyerekük is lesz, de... Vajon volt valami szikra Katara és Zuko között? Mert szerintem biztos hogy volt! Bár nem a Zutara shippet pfeferálom jobban, hanem inkább a Kataangot. Gyerekkorom legjobb meséje, az én szememben ők a legjobb páros máig... de azért elgondolkodtam ezen a Zutarán is.

Szerintetek melyik az igazi "szerelmi" páros?



#sorozat #Aang #Katara #Avatar Aang #Avatar- Aang legendája
2020. júl. 3. 22:48
 1/5 _ovodas_ ***** válasza:
100%
Katara és Aang.Zuko és Katara jól néznek ki együtt de nem volt köztük semmi.Meg általánosságba a lányok e Zuko tipusú fiúkra buknak ezért is shippelhetik sokan őket,de Katara szerette Aangban hogy kedves,szerény,barátságos amit mostnaban mar nem ertekelnek szoval nekem ez igy jobban tetszett
2020. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi szikra sincs katara és zuko között. aang és katara már az elejétől kedvelték egymást.
2020. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%

nekem Katara és Aang annyira testvérinek tűnt szinte végig, hogy furcsa volt nézni, ahogy összejöttek

én inkább Zuko-Katara fan vagyok

szerintem ők jó hatással lettek volna egymásra, meg a tűz-víz ellentét miatt kiegyensúlyozott kapcsolatuk lett volna :D

meg valahogy köztük jobban láttam szikrát

(ráadásul az eredeti író is őket szánta egymásnak én úgy tudom)

2020. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem annyira nem jelentős a szerelmi vonal ebben a sorozatban. De...

Nem tudok pontos részleteket, de azt én is olvastam, h az eredeti szerzőgárdában volt valaki, aki úgy írta a sztorit, h Katara és Zuko viszi az érzelmi szálat és Aang inkább szerzetes típusű karakter. Aztán két évad (?) után ez az író kilépett és megváltoztatták a történetnek ezen vonalát. Láttam egy olyan gyűjteményt, amiben a filmből vett részletekből ezt a Katara-Zuko ötletet igazolják (első két évadból vett jelenetek).


Engem.nem fogott meg a szerelmi része, nem éreztem erősnek a sorozatban. Sokkal inkább Zuko jellemfejlodese fogott meg és Aang, amint elfogadja a sorsát és beteljesíti azt. De Aang és Katara aranyos pár.

2020. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
82%
Szerintem is inkább Katara és Zuko. Katara szerette Aangot, de inkább testvérként, nekem kicsit erőltetettnek tűnt, amikor végül több lett belőle. Meg is lepődtem, hogy Zukoval semmi "komolyabbacska" romantika se volt, mert annyira működött köztük a kémia. Szóval én Zuko+Katara párti vagyok, de persze így is imádom a sorozatot:)
2021. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!