Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van mindenki annyira...

Miért van mindenki annyira oda a Bosszuállók filmekért?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi extra nincs ezekben a filmekben. A számítógépes effectek meg ilyesmik látványosak, de a történet nem valami érdekes, egy két jópoénon kívűl nem is igazán humoros. Nem azt mondom hogy rossz, de egyszer nekem bőven elég volt végignézni.


Miért szeretik sokan ennyire ezt a filmsorozatot?



2020. júl. 8. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenki oda értük.
2020. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Elég jól összerakott filmek. Híres színészek, látvány, akció, a történet se rossz. Tökéletesen kielégíti az igényt egy izgalmas, könnyed mozizásra.
2020. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja szerintem se rossz filmek de vannak akik úgy imádják mint valami istenséget :D


ugyanez van az újabb marvel filmekkel is

2020. júl. 8. 01:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látványos és könnyen fogyasztható. Ez kell a tömegsikerhez. A Fast&Furious sorozathoz képest azért többet/minőségibbet nyújt és azért az is eszetken sikeres.
2020. júl. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Az egészet egyben kell nézni, a Star warst sem a Baljós árnyak alapján ítélik meg vagy bármelyik folytatás alapján.


2008-ban elkezdtek valamit, ahol már előre gondolkodtak és egy nagy egészet alkot ez a 23 film, ezért olyan nagy dolog (kinek mi persze) nekünk, akik szeretjük ezt az univerzumot a két legújabb Bosszúállók film. Nem önmagukban olyan jók, hanem a háttérsztori miatt, illetve amiatt, hogy évek óta nézzük őket, ráadásul sok újra meg újra elővesszük/elővettük a korábbi filmeket és megkedveltük a karaktereket, és ez a sok karakter összeáll a végére. A látvány, mint te ia mondtad jó. Neked a sztori kevés, nekem nem. A színészek jók, számomra humoros is, ami ugye szubjektív.


Helyén kell kezelni ezeket a filmeket. Nem gondolnám, hogy többet kéne belelátni, mint ami, így aztán ennél többet nem is tudok mondani róla, hogy miért szeretik sokan. Ugyanazért, amiért a többi nagy franchiset, a Gyűrű urát (ami pedig nekem nem tetszik), a Star Warst, Harry Pottert.


Valaki vagy megszereti vagy nem. :)

2020. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16%

Szuperjó filmek! Az összes MARVEL film egy olyan filmes világot ír le, mutat be, amit kábé, semmi sem elötte. A legtöbbjüket, akárhányszor újra lehet nézni, és majd jönnek az újjabb sztorik is, amik akár több száz évig is megállják a helyüket! Akinek "tetszik", az 20-30 év múlva is örülni fog ezeknek a régi részeknek.

A Bosszúállók tán a legjobb alkotás a MARVEL univerzum történetében. Csapatszellem, egyediség, jó karakterek, és minden főszereplőnek saját története van. Itt (a Bosszúállókban) összeérnek a szálak, és együttes erővel megmutatják, mit is tudnak igazán! Zseniális!

2020. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem vagyok oda értük,egyik se kötött le,nagyon mű az egész.
2020. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!