Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alábbiak közül melyik filmsoro...

Alábbiak közül melyik filmsorozatot/filmes univerzumot kedvelitek leginkább és miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Star Wars
Harry Potter
Gyűrűk ura
Marvel (MCU)
DC (DCEU)
Star Trek
Indiana Jones
Jurassic Park
Doctor Who
egyiket sem szeretem ezek közül
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Többet is kedvelek ezek közül, de nálam a Harry Potter a nyerő. Sokan már megunták, én viszont akárhányszor nézem, még mindig bámulatos. Nagyon tetszik, hogy nem akarnak teljesen elkülönülni az átlagos ember világtól, hanem 'beleolvasztják' magukat. A logikus és összefüggő szituációtól csak még érdekesebb.
2020. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy Star trek rajongó vagyok, bár az új lore nem jön be, Picard új sorozatát nézni se bírom. Zsádvázsbázs bagázs meg ez a romulán szomorú szamuráj gyerek neke nem volt komolyan vehető.

A régi lore és etosz nagyon bejött, azt szerettem benne hogy nem csak lőnek meg robbantgatnak de gondolkozni is kell. Meg hát kb az összes fanfic motívum innen ered.


Gyűrűk ura nagy kedvenc, ovasva is, (bár a Silmarillionhoz nem vagyok elég nerd), és a cgi a Hobbitban nagyon retek.


Doctor Who nagy kedvencem volt, de Moffat megutáltatta velem.


Star wars lehetett volna jó de borzasztó írókat fogtak ki.

2020. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jurassic filmeket jelöltem, de az MCU-t is szinte ugyanennyire kedvelem, csak az előbbi régebb óta tart, az a gyerekkoromhoz is köthető, így közelebb áll hozzám. De ha benne lett volna az X-men filmes univerzum is, akkor még nehezebb dolgom lett volna. Tetszett a kérdés, jók a válasz lehetőségek is.
2020. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Doctor Who, mert az ottani szereplők állnak legközelebb a személyiségemhez.
2020. júl. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Farkas999 ***** válasza:
A Star Gate kimaradt, azt kedvelem a legjobban, abból is a Star Gate Universum a legjobb.
2020. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!