Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a filmnek? (thriller/horror)

Figyelt kérdés
2008-ban láttam, de csak a film elejét. Egy fiatal pár utazott a hóviharban. A férfinak válllig érő, egyenes, barna haja volt. Sokat vitáztak, főleg a havazás miatt, mert alig látták az utat. A férfi arról kezdett beszélni, hogy a bácsikája amikor hasonló időben vezetett, kiküldte az útra a feleségét, hogy mutassa az irányt. Nagyon nehezen, de ő is rászedte a lányt, hogy száljon ki az autóból, induljon el gyalog és mutassa az irányt, hogy merre kell menni. Egy erdő közelében jártak és a kamera gyakra vette őket a fák közül, mitha valami onnan figyelné a két fiatalt. Enyhe ligehést is lehetett hallani. Végül karamboloztak egy kamionnal. Nem tudom mi lett a nővel, de a férfi kiszált az autóból és a kamion felé futott, hogy megnézze mi történt a sofőrrel. A kamion vezetője a havon feküdt, távol a kamiontól. Idős férfi volt, piros, kockás ingben vagy kabátban. Amikor magához tért, rákiabált a fiatal srácra, hogy mit bámul, inkább segítsen. Aztán mutatta a kamera, hogy a kamion sofőrnek deréktól lefelé hiányzik a teste. A következő jelenet egy lányról szólt (gondolom a főszereplő)aki a visszatérő álmairól mesélt valakinek s majd betért valami gyors büfébe ahol ment a tv. A tv-ben bemondták az előbbi balesetet. A riporter azt mondta, hogy nem találtak holtesteket, illetve nem találtak senkit sem a karambol helyszínén, így a fiatal párt eltünté nyilvánítják. A következő jelenet az erdő mélyét mutatta ahol a fiatal pár holtestei voltak felakasztav vagy felfeszítve egy fára. Ez egy elég rövid jelent volt, nem sokat láttam, de mintha meztelenek lettek volna és a testükön karmolás vagy vágás nyomok voltak. Nem a Wind Chill, Dead Of Winter, Dead End c. filmekről van szó.

2020. júl. 14. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg még valami részlet, amit kihagytál?

Vagy egy egyedibb mondat a filmből?

A kulcsszavak között szerepel a "jeti", erről nincs szó a leírásban.

2020. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ennyit láttam a filmből, ez talán csak 10 -20 perc lehetett a filmből. Igen a jeti kiment a fejemből. Nem tudom milyen film lehet, de olyan volt mintha valami lény figyelte volna őket az erdőből, fura lihegést is lehetett hallani. Próbáltam rákeresni yeti filmekre, de eddig nem találtam semmit. Nem biztos, hogy jeti volt lehett az valami más is.
2020. júl. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!